Czyli wszystko co się dzieje wokół...

Czy jesteś za likwidacją spółdzielni mieszkaniowych?

23
62%
3
8%
11
30%
przez kurt
#101503 Spółdzielnia boi się o własną skórę i utratę stołków, dlatego też ta akcja. Z doświadczenia wiem, że wspólnotom mieszkaniowym wiedzie się lepiej, a jeszcze lepiej funkcjonują Spółdzielnie Mieszkaniowe wyodrębnione z dotychczasowych molochów SM. Taką Spółdzielnię można już wyodrębnić w ramach jednego bloku i "stara" SM nie ma tu nic do gadania, bo wystarczy tu zgoda 3/4 lokatorów.
przez Mokleks
#101520 Jutro zrobię fotki i wrzuce. Po krótce moge Ci powiedzieć ze teraz próbują zrobić wodę z mózgu twierdząc jak dobre jest to aktualne rozwiązanie... To ze nikt nie ma nad nimi nadzoru... To ze niby Ty jako wspólnota mozesz podejmować decyzję o własnym losie... Zapominają dodać tylko ze to jedna wielka sciema... Moja babcia chciała raz się wybrać na takie zebranie to została poinformowana ze już nie ma miejsc :-D serio jak się dowiedzialem obrazu przypomniał mi się serial... Normalnie jak w alternatywnych :-D :-D Myślę podobnie jak Kurt. A to co nasza ozorkowska spółdzielnia wyczynia to już szczyt wszystkiego :!: wysokość opłat za komorne, naliczanie po dwa razy za jedną usługę, ciągle podwyższanie opłat np. Za ciepło a przykrecanie ogrZewania w nocy tak ze jest poprostu zimno, nakładanie obowiązku dodatkowej płaty za wodę bo im woda się nie zgadza... Dużo można by wymieniać... :!: a teraz za haracz jaki im płacimy drukują gazetki, aby uświadomić nam szarczkom jak bardzo są nam potrzebni i ze bez nich zginiemy... Heh :!: nawet nie wiecie jjak mi się humor poprawił jak znalazłem to w skrzynce... :-D :!: Mam nadzieję ze w końcu coś się ruszy i zrobią z tym porządek, bo osobiście mam już dość tego co spółdzielnia wyczynia :!: zobaczymy... Trzeba trzymać kciuki
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 stycznia 2013, 22:00 przez Mokleks, łącznie edytowano 4 razy
przez ozorkow.net
#101531 A co spółdzielnia wyczynia, bo nie wiem?

Mokleks, niestety ale SM nie nalicza nic za wodę, bo nie są właścicielem rurociągów tylko OPK, i to jak im się nie zgadza... SM jest tylko pośrednikiem, który poza dostarczeniem ludziom wody nic z tego nie ma.