Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez trefil
#24752 Czy wie ktoś może, jak jeżdżą autobusy z Ozorkowa do Łodzi? Miał się zmienić przystanek końcowy w Łodzi z Bazarowej na któryś z dworców (Kaliski, Fabryczny, Północny), tylko nie wiem, czy te zmiany obowiązują od nowego roku i który z dworców wybrano. Proszę o informację, jeżeli ktoś coś wie. Z góry dzięki ;).
przez boxia
#24758 z tego co wiem, to jezdza normalnie, w zeszlym roku byly takie plany ale spalily na panewce... jedynie na Bazarowa nie dojezdza ta piatka przez Parzęczew... co jak co ale wolę już Bazarową przy ruchliwej ulicy.. bo taki dworzec po zmroku... brr... az mi ciarki przeszly...a czesto koncze zajecia pozno wieczorem...
przez Inga
#24761 http://egazeta.express.lodz.pl/?kalenda ... rzDzien=30 Bliżej Ciebie z 30.12.2006 strona nr 8, z tego co tu jest napisane wynika, że groźba przeniesienia przystanku z Bazarowej jest calkiem realna. Szkoda :( A te argumenty (np. "przeszkadza okolicznym mieszkańcom") do mnie nie trafiają...
Ostatnio edytowano wtorek, 2 stycznia 2007, 23:44 przez Inga, łącznie edytowano 1 raz
przez milo
Inga napisał(a):A te argumenty (np. "przeszkadza okolicznym mieszkańcom") do mnie nie trafiają...

A jaki argument by do Ciebie trafil? Ja sie ludzia nie dziwie...
przez bunnyy
#24764 heh a tam tacy porządni ludzie miaszkają... :wink: ja bym powiedziała ze Ci ludzie robia wiecej hałasu niz nasze autobusy...
Jestem za przeniesieniem krańcówki na Dworzec Fabryczny... wreszcie mialabym blisko na uczelnie :mrgreen:
przez milo
bunnyy napisał(a):heh a tam tacy porządni ludzie miaszkają... :wink: ja bym powiedziała ze Ci ludzie robia wiecej hałasu niz nasze autobusy...
Jestem za przeniesieniem krańcówki na Dworzec Fabryczny... wreszcie mialabym blisko na uczelnie :mrgreen:

no przednie towarzystwo, czasami jest zabawnie :)
ja osobiscie nie jestem za przeniesieniem z bazarowej przystanku, a jesli juz to gdzies na plac niepodleglosci, tak zeby to mialo rece i nogi... bo dworzec polnocny.... ;/
przez OzoAdmin
#24766 Mnie się wydaje, że autobusy i tak będą się zatrzymywały w okolicy Bazarowej lub Manufaktury, więc dużego problemu nie widzę.
Tylko szkoda tej atmosfery oczekiwania w towarzystwie 30 innych osób :)
przez Inga
#24773 Moze to będzie zmiana na lepsze, jak nasze autobusy będą wjeżdżały gdzieś dalej w Łódź, oby nie na Północny...
A Ty Milo chyba nie miałeś okazji zobaczyć niektórych mieszkańców Bazarowej w akcji.. Ja nie chcę wszystkich oceniać jednakowo, ale widziałam to i owo :) Dziwi mnie to, że się im nie dziwisz :) Nie sądź każdego według siebie, na niektóre rzeczy trzeba brać poprawkę:)
przez milo
#24775 Oj tam, kim by nie byli to halas moze im przeszkadzac
:)
przez piyok
#24778 a najlepszym rozwiązaniem było by zamiast tych zafajdanych tramwajów i nie lepszych autobusów coś w rodzaju szybkiej kolejki podmiejskiej oczywiście po wymianie torowiska, ale to jest nie realne niestety
przez milo
piyok napisał(a):ale to jest nie realne niestety

przeciez moglo by byc metro z leczycy do pabianic, ale...
przez piyok
milo napisał(a):przeciez moglo by byc metro z leczycy do pabianic, ale...

ale... co ale?
przez milo
#24786 no ale to nierealne...
przez Gofer
#24791 Być może realna jest wizja Łódzkiego Tramwaju Regionalnego, który ze Zgierza do Pabianic jest już kwestią czasu. Jednak bez zainteresowania odpowiednich władz dla nas może zostać to tylko w sferze marzeń i z zazdrością będziemy patrzyli na tramwaj z prawdziwego zdarzenia.