Czyli wszystko co się dzieje wokół...

Dołączysz do grających ?

2
100%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
przezKrzysiek
#1331 Witam wszystkich... ;-) :) :D :P

Właśnie pojawiła się bardzo ciekawa gra na PC umożliwiająca sprawdzenie umiejętności kierowania samochodem ale na całkiem innym polu... ;-)
Grając w nią mamy do dyspozycji trzy różne rodzaje oświetlenia samochodowego co może ułatwić nam zrobienie dobrych wyników punktowych... ;-)
Oczywiście nic za darmo... ;-) Dla najlepszych przewidziane są ciekawe nagrody z weekendem dla dwóch osób na wyścigach Formuły 1 wyłącznie... :D :D :D
PS.
Chłopcy patrolowcy, wchodzicie w to ??? :P :P :P

W związku z czym mam propozycję... ;-) Może pogramy w tą grę i sprawdzimy swoje umiejętności w czysto zręcznościowy sposób a nie na ulicach, gdzie moze się stać coś niedobrego ? ;-)
Można stworzyć jakiś OZO Team dla wszystkich grających w Ozorkowie... ;-)
Wyniki mozna wysłać on-line na stronę www gry i skonfrontować je z wynikami graczy na świecie... ;-)
Jeśli ktoś bedzie się rejestrował na stronie to niech na końcu nicka napisze np. ....._OZO. Przykład: nick_OZO ... ;-) Brzmi ładnie i bedziemy wiedzieć kto w Ozorkowie jest najlepszy... ;-) w tą grę... ;-)

Aha... ;-)
Jak skończycie grać i bedziecie chcieli wysłać wyniki to kliknijcie przycisk WYŚLIJ, uruchomi się wtedy domyślna przeglądarka www z waszymi wynikami... ;-) Zróbcie w miarę możliwości zrzut ekranowy i wstawcie na forum... ;-) Póżniej możecie wysłać wyniki na stronę www gry... ;-)
Ograniczy to w jakimś stopniu podszywanie się pod wynik nie wykręcony przez piszącego... ;-)

I jak ? Wchodzi ktoś w to ? ;-)

Strona z grą: http://www.lightdriver.com

Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew. 8)
przezKrzysiek
#1334 Ja mam już pierwsze wyniki... ;-) A Wy kiedy dołączycie do grona driverów z Ozorkowa ? ;-)

Obrazek

Jeszcze ich nie wysyłałem na stronę główną (byłbym ok. 220-tego miejsca) ale jak coś wykręcę lepszego to wyślę... ;-) A da się na pewno tylko trzeba troszkę potrenować... ;-) 8)