Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez Tata
#74235 Mam prośbę.
Wiemy, że podczas kampanii wyborczej kandydaci na radnych zaśmiecali nam klatki schodowe i nie tylko (zam to z autopsji) w związku z czym proponuje abyśmy opublikowali ulotki tych którzy przeszli do rady miasta.
Bardziej chodzi mi o program wyborczy niż o layout.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 listopada 2010, 22:15 przez Tata, łącznie edytowano 1 raz
przez madiozo
#74236 a ja proponowałbym aby każdy z nich pozbierał po sobie "Swój"syf...jeszcze sie ktos o te "Śmieci" zabije .. Zaśmiecać to każdy potrafi ale posprzątać po sobie to nikt ..
przez Tata
#74247 madiozo, ten cały "syf" tak czy inaczej musi być pozbierany, czy zrobią to dozorcy klatek czy sami kandydaci to bez znaczenia. Ma być czysto, reguluje to ustawa. A czy faktycznie zrobią to kandydaci czy dozorcy którzy już pewnie mają tego dosyć to już inna bajka.

turbasen, nie wiem jak Pan ma na nazwisko także zacznę:
Panie turbasen informuję, że na godzinę 22:50 nie ma jeszcze oficjalnych wyników na:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/100 ... tml#tabs-6
zwłaszcza z Hala Sportowa MOSiR, ul. Traugutta 2, Ozorków
także nie wiem.
Ale zakładam, że nie.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 listopada 2010, 23:55 przez Tata, łącznie edytowano 1 raz
przez Tata
#74251 protokoły protokółami tylko niech ktoś mi wytłumaczy znikające głosy na pkw.gow.pl między godziną 15 a 22 ?
przez ono
#74254 jak znikające?
Ostatnio edytowano wtorek, 23 listopada 2010, 00:49 przez ono, łącznie edytowano 1 raz
przez Trzcina
madiozo napisał(a):a ja proponowałbym aby każdy z nich pozbierał po sobie "Swój"syf..

Ten syf jest całkiem sporo warty, ostatnio za makulaturę w ozo płacili 30gr/kg :) To jest tyle samo co za złom samochodowy :mrgreen:
przez darek71
andrzejwoz1 napisał(a):"Tata" , czy możesz wytłumaczyć o co chodzi z tymi znikającymi głosami? :shock:

Popatrz sobie na statystykę głosów źle oddanych czy jakoś inaczej zwanych ale nieważne.
To są ilości do 80-100 głosów na okręg a do tego jak pamiętamy liczenie komisji trwało w naszej "metropolii" właściwie do wieczornego poniedziałku. Nieważny głos to np taki, który opatrzony został np. dodatkowym krzyżykiem przy dodatkowym nazwisku. :?

Na marginesie - prawie 300 głosów niejakiej Mariankowskiej to wielki szacun..
Na jej miejscu na Radzie poświęciłbym sekundkę Romkowi i zapytał Go czy jest z nim ok?

Jak się ma wieloletnio-etatowy kandydat na burmistrza, młody, rzutki, energiczny, dynamiczny dobrze zemerytowany w zasadzie jak mniemam niezrealizowany nauczyciel ( jak każdy notabene nauczyciel w tej radzie no bo czego dobry nauczyciel szuka poza "powołaniem"..? ), ze 190 głosami i w dodatku przewodniczący Rady. Przepraszam za trywialne pytanie... a kto nosi "szufelke"???

pzdr
przez Rocco
darek71 napisał(a):Popatrz sobie na statystykę głosów źle oddanych czy jakoś inaczej zwanych ale nieważne.
To są ilości do 80-100 głosów na okręg a do tego jak pamiętamy liczenie komisji trwało w naszej "metropolii" właściwie do wieczornego poniedziałku. Nieważny głos to np taki, który opatrzony został np. dodatkowym krzyżykiem przy dodatkowym nazwisku. :?

no to dajcie tu nazwiska ludzi którzy głosy liczyli i reszta dopowie który to który ...