Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez cornetta
#5348 :D Czy ktos w Ozo trafil w totka 6 bo ja co najwiecej mialem 3 :D :D :D ale taka 6 HMMMMMMMMMM po takich kumulacjach powyzej 10 .000 .000 zł :) :) :) tylko na co wydac tyle kasy ???? :wink:
przez Magda_88
cornetta napisał(a): tylko na co wydac tyle kasy ???? :wink:

na co wydać kasę? ale pytanie, mnie to by jej nie starczyło jakbym zaczęła wydawac hehe
przez Magda_88
#5351 oglądałam herkulesa no i stwierdzam że takie strasznie fajne to nie jest ale ujdzie bajeczka :))
przez klaudiusz
#5354 Ja conajwyzej trafiłem 4. Dostałem wtedy 102,50 zł :) Kupa szmalu. Kupiłem sobie rolki i bitą śmietanę :lol:
przez Dominik
#5355 Tata mój miał 4- dostał ok 150 zł., a wiem że 5 była:]
przez @di
#5359 wiem kto w Ozo trafił 5,i dobrze zainwestował kasę,ale mi to lotto ,więc nie piszę kto to taki.bo jest bo czym mniej wiemy to lepiej dla nas
przez Lis
#5383 Aaaaa mój rekord to 5zł, ale w zdrapywance jakiejś :P
przez JoKo
#5403 Mnie każdy mówi, żebym zaczęła grać w LOTTO.
Jak dotąd wygrałam bilety do kina, free odbitki foto i .... fartuch :P ....

A mój 4-letni syn trafił 2 i dostał 10 zł !!!!

Pewna moja znajoma jest nałogowcem. Ciągle gra.
Szłyśmy kiedyś ulicą, a ona ot tak sobie podeszła do kiosku, kupiła zdrapkę I 50 ZŁ TRAFIŁA !!!

................. a ja sobie pomyślałam ................ czemu ja nie poszłam kupić TEJ akurat zdrapki :wink:
przez klaudiusz
#5410 Hej Joko niemożlwie że Twój synek dostal 10 zł za 2 trafienia bo dopiero jak sie trafi 3 to jest grarantowane 10 zł:) Serio serio czesto trafiałem;p
przez JoKo
#5417 Masz w zupełności rację - palec mi się zemsknął :wink:
przez klaudiusz
#5418 Hehehe coś mnie tylko martwi co oczka przymróżone na końcu wypowiedzi :)
przez @di
#5422 Kiedyś mój kolega(wielki maniak zdrapek)kupował zdraki orzeł czy reszka,i miał taki przypadek że kiedy stał w kolejce po kolejną zdrapkę,to doradził stojącej przed nim pani która chciała kupić los za 2 zł,żeby kupiła los za 1zł,bo po pierwsze są tańsze no i on czesto wygrywał po 50 zł.Akurat tych losów było parę no i ta Pani go posłuchała i je kupiła(nie wiem ile dokładnie),a że los Jej zasprzyjał trafiła główną wygraną czyli 100.000.Wiecie jak on to przeżywał,ale nie ma co kobieta mu podziękowała i postawiła browca :D :wink: .Podzrowienia dla A.T.(pechowca)