Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez no limited
#76863 Witam.

Jest następujący problem. Pewna osoba, którą wszyscy znają na ozonet wystawia z kilku kont te same rzeczy. Chodzi o takie konta jak emilka, sandra202, lukaszki i inne. Proponuję działać na tej samej zasadzie i zasypać chłopaszka smsami i telefonami. Co Wy na to? Na chamstwo jak widać trzeba chamstwem, bo inaczej chłopiec nie przestanie. A może jest ktoś kto zadzwoni i go opierdoli ?

tel.797-819-115

Oto numer z jego aukcji, wchodzicie w to?
przez OzoAdmin
#76865 ja mu zaraz wysle 30 smsow ze strony Orange z trescia jego ogloszen :)
Ostatnio edytowano środa, 29 grudnia 2010, 12:31 przez OzoAdmin, łącznie edytowano 2 razy
przez harnas
#76868 cwaniak nie ma włączonej usługi sms z internetu bo juz sprawdzałem :D

wiec ten pomysł odpada :(
przez OzoAdmin
harnas napisał(a):cwaniak nie ma włączonej usługi sms z internetu bo juz sprawdzałem :D

wiec ten pomysł odpada :(

Ale ja wysylam z multiBOXa Orange, wiec te smsy ida jak normalne wysylane z telefonu :)
przez maria_dora
#76874 Mnie tam nie przeszkadza. Jeśli admin nie ukrócił jeszcze takiej działalności, to znaczy, że jest to zgodne z regulaminem. Taki pomysł na handel i nic więcej. Skoro nie jest to zakazane, to jest dozwolone.
Ja bym bardziej była za tym żeby tępić wszelkiego rodzaju szpiegostwo, wścibstwo i wtykanie nosa w czyjeś sprawy niż przedsięborczość młodego człowieka.
przez Seipher
maria_dora napisał(a):Ja bym bardziej była za tym żeby tępić wszelkiego rodzaju szpiegostwo, wścibstwo i wtykanie nosa w czyjeś sprawy

Jakby to tępili już dawno by cię na tym forum nie było.
przez sledzik
#76892 zmiana nicka na inny w celu zamazania "czarnej" przeszłości, w szczególności jeżeli mówimy tu o handlu, to praktyka z tego co wiem niezgodna z netykietą, no chyba, ze ja mam jakiś inny kręgosłup moralny.

maria_dora - wywalenie/zbanowanie tego użytkownika nic nie da, założy kolejne konto i będzie cwaniakował, po IP nie chcemy banować, bo przypadkowo możemy zbanować też innych użytkowników korzysających z tego IP, to jest ostateczność.
przez darek71
#76894 Można chyba odłączyć określonym nickom możliwość pisania postów jeśli to spamer. Niech najwyżej dużo sobie czyta i uczy się a jak minie okres kwarantanny to dać mu pisać i zobaczymy czy szkoła nie poszła w las.
przez maria_dora
Seipher napisał(a):
maria_dora napisał(a):Ja bym bardziej była za tym żeby tępić wszelkiego rodzaju szpiegostwo, wścibstwo i wtykanie nosa w czyjeś sprawy

Niestety nie jestem w stanie przeciwstawiać się tłumowi. Dla tłumu takiego jak Ty/Wy nawet niewielki skrawek intelektu wzmaga zdziwienie i wrogość. W myśl zasady-co jest nam obce jest złe i trzeba stanąć okoniem.
Wszystkiego dobrego w nowym roku, może będzie on dla Was łaskawszy.
przez sledzik
darek71 napisał(a):Można chyba odłączyć określonym nickom możliwość pisania postów jeśli to spamer. Niech najwyżej dużo sobie czyta i uczy się a jak minie okres kwarantanny to dać mu pisać i zobaczymy czy szkoła nie poszła w las.

można, ale jak widać on ma za dużo czasu i założy kolejny i kolejny nick ... walka z wiatrakami, ani ja, ani ozoadmin nie mamy tyle czasu zeby co chwilę blokować coraz to nowe nicki.
przez myha
maria_dora napisał(a):Seipher napisał/a:
maria_dora napisał/a:

Ja bym bardziej była za tym żeby tępić wszelkiego rodzaju szpiegostwo, wścibstwo i wtykanie nosa w czyjeś sprawy

zgadzam się hehehe.
a co do kolesia to dla mnie nieuczciwość zwyczajna.tępić go.