Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez Adas
#77435 Możliwe, że ten temat już został poruszony, aczkolwiek nie zaobserwowałem tego na forum... Otóż uważajcie przy skręcaniu z Berka Joselewicza w prawo na plac - jest tam własnie zakaz skrętu a ul. plac JP jest jednokierunkowa (wjazd od listopadowej).
Dziś Policja mnie zatrzymała ale na szczęście skończyło się na pouczeniu
przez no limited
#77437 Nie rozumiem, czyli jadąc od Zgierza nie można skręcić w prawo w ulicę kościelną i dojechać do straży na przykład?
przez czarny
#77440 chodzi o to, ze nie mozna objechac placu wjezdzajac od strony kosciola, da sie tylko od listopadowej :P
przez szpiq
#77443 nie rozumiem już, jest zakaz od strony kościoła czy od strony listopadowej ( w ta uliczkę gdzie kostka)?
przez katarzynna1
#77444 ten zakaz stoi już od świąt :)

jak skręcasz z ul. kościelnej w lewo na plac, to dojedziesz tylko do berka joselewicza, gdzie na pierwszeństwie skręcasz w prawo, bo na wprost jest zakaz wjazdu :)
przez no limited
#77445 Ja rozumiem to tak, że plac można objechać tylko i wyłącznie wjeżdzając od strony apteki i wyjeżdzając przy kościele.

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 22:26 ]
katarzynna1 napisał(a):z ul. kościelnej w lewo na plac,

Da się tak?
przez katarzynna1
no limited napisał(a):Ja rozumiem to tak, że plac można objechać tylko i wyłącznie wjeżdzając od strony apteki i wyjeżdzając przy kościele.

Da się tak?

no a jak skręcasz koło kościoła w prawo w ulicę kościelną, mijasz BS i możesz skręcić w lewo, no to jak się nie da? tak samo jadąc od straży i dojeżdżasz do placu i mozesz skręcić w prawo, ale dojedziesz tylko do berka joselewicza

po za tym oprócz pierwszeństwa, jest równiez nakaz jazdy w prawo :) [oczywiście w berka]
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 stycznia 2011, 23:33 przez katarzynna1, łącznie edytowano 1 raz
przez no limited
#77448 Nie wiem... muszę albo to zobaczyć na zdjęciu, albo się tam przejechać. Myślałem, że nie ma już ten ulicy koło kościoła i idzie tylko ta przez plac.
przez harnas
no limited napisał(a):muszę albo to zobaczyć na zdjęciu, albo się tam przejechać.

koniecznie musisz.juz robie ci zdjecie i wysyłam.
jak dzieci :D
przez czarny
katarzynna1 napisał(a):
no limited napisał(a):Ja rozumiem to tak, że plac można objechać tylko i wyłącznie wjeżdzając od strony apteki i wyjeżdzając przy kościele.

Da się tak?

no a jak skręcasz koło kościoła w prawo w ulicę kościelną, mijasz BS i możesz skręcić w lewo, no to jak się nie da? tak samo jadąc od straży i dojeżdżasz do placu i mozesz skręcić w prawo, ale dojedziesz tylko do berka joselewicza

po za tym oprócz pierwszeństwa, jest równiez nakaz jazdy w prawo :) [oczywiście w berka]

od kosciola w prawo to ulica Plac Jana Pawła II- chyba, ze po remoncie zmienili mi nazwe miejsca zamieszkania :mrgreen: . Zreszta sama sobie przeczysz, bo skoro kolo kosciola w prawo jest Koscielna, to jadac od strazy dojezdzamy do Placu ? A przeciez chodzi o ten sam zakret :P
Ostatnio edytowano wtorek, 4 stycznia 2011, 01:13 przez czarny, łącznie edytowano 1 raz
przez Candelce
#77459 hym
to może ktoś się poświęci (a reczej poświęci swoje 5 minut) wjedzie tutaj http://www.autocentrum.pl/sytuacje-drogowe/ narysuje i podzieli się relacją obrazkową?? ;P
Ostatnio edytowano wtorek, 4 stycznia 2011, 01:20 przez Candelce, łącznie edytowano 1 raz
przez no limited
#77463 Bardzo ładnie panie. Pyrdołek byłby z Ciebie dumny. To oznacza, że z obu stron można wjechać i z żadnej wyjechać ?:D

[ Dodano: Wto Sty 04, 2011 01:03 ]
Candelce napisał(a):to może ktoś się poświęci (a reczej poświęci swoje 5 minut) wjedzie tutaj http://www.autocentrum.pl/sytuacje-drogowe/ narysuje i podzieli się relacją obrazkową?? ;P

Proszę, oto link:

http://www.autocentrum.pl/?FF=546&file= ... 395.87.jpg