O wszystkim innym.
przez boxia
#100074 Hm... wątpię by to było gdziekolwiek łatwo dostępne, ponieważ narkoza jest mocno obciążające dla organizmu. Nawet zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej są wykonywane w znieczuleniu miejscowym.
Ewentualnie spróbuj w Łodzi na ul. Pomorskiej 251, to jest Instytut Stomatologiczny Szpitala Klinicznego i tam w zamian za zgodę by studenci wzięli udział i zajrzeli Ci do ust płacisz po kosztach materiałów, ale wszystkie zabiegi są nadzorowane a trudniejsze zabiegi wykonuje lekarz.

Poza tym ogólna narkoza będzie wymagała obecności anestezjologa, dodatkowych badań itp. więc jeśli jest to gdzieś dostępne to pewnie będzie odpowiedni drogie
Ostatnio edytowano sobota, 10 listopada 2012, 15:04 przez boxia, łącznie edytowano 1 raz
przez boxia
#100077 a z ciekawości gdzie znalazłeś możliwość narkozy??
przez alutka_13aa
#100094 http://www.isum.pl/nowa/1024/cennik_isum.pdf
To aż tyle masz do zrobienia że 600zł ci wyniosło?Ja płaciłam za córkę 275zł
i nawet nikt nie raczył mnie poinformowac ,że dziecko ma założone szwy.Dopiero w domu córka mi pokazała nitki w buzi.
przez szpiq
#100095 No nie wiem, ja dzwoniłem i pytałem się o narkoze + wyrwanie jednego zęba. Narkoze policzyli mi 550zł + 50zł konsultacja, może dla dorosłej osoby jest drożej albo podali cenę zaporową :)
przez BBoy
przez skokoozw