O wszystkim innym.
przez paulina_20000
#104789 Nadwaga to także mój problem, dlategp zakładam o tym temat na forum, aby inni z podobnym problemem mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami, radami. Ważę trochę za dużo, 175 cm wzrostu, waga 84 kg. Chciałabym ćwiczyć w grupie, dlatego myślę o zapisaniu się na zajęcia, ale nie na siłowni czy w klubie fitness. Chodzi o wczasy odchudzające, całość jest pod kontrolą specjalistów. Nie jestem pewna tylko jaki to konkretnie koszt i gdzie jest sprawdzone miejsce? Proszę o Wasze porady m.in. w tym temacie, bo sądzę, że może to być ciekawy sposób.
Avatar użytkownika
przez szpiq
#104790 albo chcesz schudnąć albo iść na wczasy odchudzające, jedno ma mało wspólnego z drugim. mniej tłuszczy, mniej cukrów, mniej białka, więcej węglowodanów, do tego jakiś suplement wspomagający spalanie kalorii i wytrzymałość podczas treningu + sumienny trening 3-4 razy w tygodniu (1 raz oporowo do wyczerpania sił). Po 3-4 miesiącach zobaczysz rezultaty, inaczej się nie da i nie daj się naciągnąć.
Avatar użytkownika
przez szpiq
#104794 napisałem o węglowodanach ze względu na to, że wspomagają regeneracje a co za tym idzie przybywa siły na treningu a co za tym idzie trening jest bardziej efektywniejszy.

ps. ewentualnie można zarzucić Carbo przed treningiem :P
przez ozorkow.net
#104797 Szpiq, nie je się węglowodanów, ponieważ organizm najpierw je spala podczas treningu, a nam zależy na tłuszczu. Jeść dużo białka, z którego się budują mieśnie, a to przeważnie one spalają tłuszcz i przyspieszają nas metabolizm.
przez szyja
#104811
ozorkow.net napisał(a):Szpiq, nie je się węglowodanów, ponieważ organizm najpierw je spala podczas treningu, a nam zależy na tłuszczu. Jeść dużo białka, z którego się budują mieśnie, a to przeważnie one spalają tłuszcz i przyspieszają nas metabolizm.

W pełni się zgadzam. Poza tym ograniczyć spożycie chleba i węglowodanów , jeśli już jesz chleb to bez dodatku pszenicy, na noc najlepiej w ogóle,a także jak najmniej węglowodanów, nie pić napojów typu cola, woda smakowa itp. bo to źródło cukru, dużo owoców to tak ogólnikowo.
Avatar użytkownika
przez doti
#104815 ozorków .net napisał:ograniczyć spożycie chleba

piekarnie sie po zamykają i braknie stanowisk do pracy
przez gannicus
#107302 Moja żona ostatnio zaczęła chodzić na zabiegi zwane endermologią. Zabieg zwany odchudzanie w Łodzi w salonie odnowy biologicznej cashmire czy jakoś tak. Ogólnie zaczęła trzymać dietę, więcej się ruszać + te zabiegi i po pół roku efekty są widoczne.
przez srokaa
#107342 Mój kumpel zrzucił 10 kg w 3 miesiące nie jedząc pszenicy. Sam w sobie był szczupły, ale zawsze miał spory brzuch. Co najlepsze pił piwo, zjadł czasami coś słodkego. Najśmieszniejsze, że zgubił właśnie pszeniczny brzuch.
Avatar użytkownika
przez sanna89
#108978 A ja czytałam tutaj: https://poradyfit.pl/otreby-smukla-sylwetke/ , że aby mieć smukłą sylwetkę wystarczy jeść otręby. Myślicie, że to się sprawdzi, bo już sama nie wiem, co mam stosować, żeby trochę schudnąć?
Avatar użytkownika
przez RogerNah
#109000 https://bitbucket.org/snippets/lanecusu ... t2/9qxeRz/
https://www.flickr.com/groups/3567615@N ... 745620452/

Support team: support@service.wondershare.com.
http://guitarspotter.net/forum/viewtopi ... &t=2269079
http://bandeira.org/phpBB3/viewtopic.ph ... 23032ca786

u don't have uefi bios .. first install os x Feb 23, 2011 If you are trying to install on a machine without a DVD drive, I suggest either simply using a VM or if you must Boot Camp, acquiring an external Oct 1, 2013 One can install Windows 8.1 on Mac with the help of Boot Camp This method involves creating a new partition for Windows, preparing a bootable Windows 8.1 USB, Step 2: Once Disk Utility is launched, select the drive (your SSD or Step 7: Follow the simple on-screen instructions, and when you see No Bootable Device Mac Fix; No Bootable Device Mac Bootcamp Usb; I tried pressing Open bootcamp and re-format/install Windows This then worked this time message while trying to uninstall Windows 7 through Boot Camp Assistance, If you get a black screen or no bootable device found error keep reading. Check out our full Step 7: You'll now arrive at the Activate Windows box.
http://google.com/q=jmrqv6cd