OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest czwartek, 14 listopada 2019, 07:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 20:12 

Panowie ale to nie śa dyskoteki masowe tylko klubiki na sto osób-w tajemnicy wam powiem, że mylicie się co do wystroju Uniejowa-owszem kultura klubowiczów w wymienionych przez was klubów jest na niespotykanie wiekszym poziomie niz kultura osób bawiących się w protectorze ale wystrojem to ,,Nowy Uniejów" dorównuje a nawet przebija! :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 21:00 

Club napisał(a):
Panowie ale to nie śa dyskoteki masowe tylko klubiki na sto osób-w tajemnicy wam powiem, że mylicie się co do wystroju Uniejowa-owszem kultura klubowiczów w wymienionych przez was klubów jest na niespotykanie wiekszym poziomie niz kultura osób bawiących się w protectorze ale wystrojem to ,,Nowy Uniejów" dorównuje a nawet przebija! :mrgreen:

widać, że nigdy nie był w Łdz na imprezie, więc o czym dyskutować... dla małolat to może jest super, bo niczego innego nie widzieli w łdz do klubu nie wejdą, jak widziałem foto z uniejowa i kogoś w białych rękawiczkach i bez koszulki haha wyobrażacie sobie kogoś takiego w łdz? ... mówisz o wystroju czy na ile osób jest impreza? bo to dwie różne kwestie... nawet w Elektro myśle, że jest wiecej osób, wyższa kultura i nie mówiąc o wystroju... więc nie pisz, że to najlepszy w okolicy...

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 22:01 

Stary... a robisz Ty w życiu coś innego oprócz bibowania?

[ Dodano: Nie Gru 19, 2010 22:02 ]
W ŁDZ?

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 22:04 

no limited napisał(a):
Stary... a robisz Ty w życiu coś innego oprócz bibowania?

[ Dodano: Nie Gru 19, 2010 22:02 ]
W ŁDZ?

nie skumałem Twojej odpowiedzi, bo nie wiem czy to do mnie?

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 22:11 

Tak, do Ciebie.

[ Dodano: Nie Gru 19, 2010 22:13 ]
Bo przeżywasz to jak mrówka okres. Jeśli ktoś będzie chciał pojechać to pojedzie, jeśli nie to nie. Problemy warto załatwić na pw.

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 22:18 

po pierwsze po to jest forum, po 2 jak nic nie wnosisz to się nie odzywaj! chce i przeżywam, jak jakiś *** mi pisze, że najlepszy klub w okolicy hah nie powiem wychowałem się na la bocce i uniejowie, ale to jakby nie patrzeć 7-8 lat temu... teraz raczej bym sie tam nie wybrał...

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 22:55 

tom napisał(a):
nic nie wnosisz to się nie odzywaj!

Ok, maestro. Ale może następnym razem :D

Mówiąc, że wychowałeś się na labocce i Uniejowie strzelasz sobie w kolano. Tak się odwdzięczasz matce za "fajnie" spędzone dzieciństwo? No to brawo za lojalność. Człowiek zwiedzi trochę imprezowej Łodzi i od razu pluje na stare. Nieładnie.

Ale jeśli chcesz żebym "wniósł" coś do tematu to mogę wnieść swoje zdanie. A więc dla mnie bibowanie po dyskotekach (lub inaczej klubach) jest dla plebsu. Ale każdy może wybrać inną formę spędzania wolnego czasu.

PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2010, 23:49 

tom napisał(a):
dla małolat to może jest super, bo niczego innego nie widzieli w łdz do klubu nie wejdą, jak widziałem foto z uniejowa i kogoś w białych rękawiczkach i bez koszulki haha wyobrażacie sobie kogoś takiego w łdz?

do tego gwizdki, odkurzacze na plecach ;o;o;o ... i

http://www.youtube.com/watch?v=PcF2-uQn5XU

ale ja jestem tolerancyjny...

czasem.

Ostatnio edytowano niedziela, 19 grudnia 2010, 23:50 przez Artens, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 00:44 

taaa cluby i te inne . ja też jestem tolerancyjny ... czemu tu jeszcze nie ma nic o disco polo ?? :) ja tam lubię :) kazdy lubi się bawić gdzie che i robi co chce , myślę że wasze komenty są zbędne że tutaj piszecie bo temat jest czysto informacyjny i ma się jak afisz na ścianie , w sensie ogłoszenia :) ale nie mnie to tutaj jest oceniać :)

PostNapisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 10:09 

no limited napisał(a):
tom napisał(a):
nic nie wnosisz to się nie odzywaj!

Ok, maestro. Ale może następnym razem :D

Mówiąc, że wychowałeś się na labocce i Uniejowie strzelasz sobie w kolano. Tak się odwdzięczasz matce za "fajnie" spędzone dzieciństwo? No to brawo za lojalność. Człowiek zwiedzi trochę imprezowej Łodzi i od razu pluje na stare. Nieładnie.

Ale jeśli chcesz żebym "wniósł" coś do tematu to mogę wnieść swoje zdanie. A więc dla mnie bibowanie po dyskotekach (lub inaczej klubach) jest dla plebsu. Ale każdy może wybrać inną formę spędzania wolnego czasu.

chodzi mi o to, że dla dzieciaków może uniejów jest naj w okolicy, no ale z czasem zrozumie, że tak nie jest...
biba w klubach jest dla...? nie bawisz się? no to nie mam pytań... ja też nie mówie, że co weekend impreza, ale raz na ileś tygodni raczej wypada...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1