OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest środa, 13 listopada 2019, 17:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 14:39 

Nie wiem o co chodzi Pani myha z tą hołotą na Trampie , chyba była bardzo dawno temu ,
ale to klienci na szczęście wybierają lokal w którym chcą przebywać.
Dlatego nie podejmuję tematu .Pozdrowienia Restauracja Tramp.

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 16:34 

Ja byłem w Intro na piwku pierwszy raz w tamtym tygodniu i mi się podobało, czepiacie się nie wiem czego...
Byłem wcześniej na Trampie nie ma porównania... Tam to jest dopiero wieś... co 10 minut leci żono moja... Co 15 DJ robi przerwe na "kielicha" ... Jak dla mnie to powinno zostać restauracją na wesela itp, ale nie na imprezy czy posiadówki przy piwku... I te firanki... :lol: :lol: :lol:
W Intro przytulniej, klimatyczniej... Fajne kanapy itp. Ja tam do kibla nic nie mam... Delektować łazienką to się mogę w domu :P hehe Zresztą łazienka w Trampie wcale nie lepsza...

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:40 

sobotnia imprezka super!! bar ok gościu za barem wie co robi. pierwszy raz od dłuższego czasu dobrze pobawiłem się w naszym ozo.

Co do wystroju sali góra ok dół taki sobie ale wszystkie największe minusy właściciele wyjaśnili i na pewno się polepszy, ktoś napisał że nie ma kostki przed wejściem....ale to już chyba przesada;D liczy się zabawa:)

Porównania do trampa zbędne inne klimaty i może ja mam pecha ale jak ta
m chodzę to widzę max 10 osób, a czy w ryj nie można tam dostać a no jednak można :(

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:12 

Czarny jakie Ty znasz trudne słowa. Puff Dandy by się nie powstydził...

Langi napisał(a):
Co do wystroju sali góra ok dół taki sobie ale wszystkie największe minusy właściciele wyjaśnili i na pewno się polepszy, ktoś napisał że nie ma kostki przed wejściem....ale to już chyba przesada;D liczy się zabawa:)

Chodziło mi raczej o to, że przyjeżdzając swoim "Mercedesem" staje w błocie, a tak byłoby porządnie. Ale rozumiem niedogodności w tej sprawie.

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 22:34 

Koledzy i koleżanki, chłopaki znają problem terenu przed lokalem i zrobią wszystko aby polepszyć "wyrównać" podłoże, ale co do kostki to chyba nie ma szans. Bo to jest za duża inwestycja w coś co nie jest ich. Wyrównanie podłoża będą uzgodniać z właścicielami nieruchomości.

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 23:37 

Ludzie,..

"make peace don't war" - gdzie Wy żyjecie? To nie LDZ czy jakaś wawa a bawią się tu na " kanapie", w "tramp(kach)" i gdzie jest tu w mieście miejsce godne spędzenia fajnego czasu - to jest Ozorków i ludzie tu żyjący, tu jest błoto, tu jest dużo znudzonych ludzi więc chwała tym, którzy chcą i to robią, żeby Wam i nam coś zaoferować..

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 10:58 

Darku napisałeś to co ja chciałem napisać. Pod tym się podpisuję. Dla każdego cos się znajdzie.
Pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 15:44 

I ja także się podpisuję pod jego słowami.

W Ozorkowie poza pizzeriami nie ma praktycznie nic, więc to chyba super sprawa jak powstają nowe miejsca. 1 lokalem się nie zaspokoi wszystkich ludzi, bo części nie będzie odpowiadała muzyka, innym ludzie tam przebywający, jeszcze innym wystrój. No sory .. ale na realia naszej małej mieściny trzeba się cieszyć tym co jest.

Jednym bardziej się podoba Tramp.. spoko, innym Intro - też dobrze, dlatego niepotrzebne te negatywne opinie, które mają na celu zniechęcić ludzi do przychodzenia w dane miejsce. Rzecz gustu :)

IntroPub na gorze wygląda w/g mnie świetnie :), dół będzie wyremontowany. Nie ma co się luksusu spodziewać, bo to kosmiczna kasa by poszła na zrobienie porządnej sali tanecznej.

Toaleta koedukacyjna też kwestia czasu aż będzie druga, więc kolejny (dla niektórych) problem zniknie.

i taka moja subiektywna wskazówka: trzymajcie się tego by było to dalej (imprezy sobotnie) 18+ i ochronę jakoś, co by nie było zbytnio agresji i niepotrzebnych ekscesów.
Tak mi się wydaje przynajmniej, że ludzie woleli by się pobawić w bezpiecznym miejscu :), bo przy takiej ilości ludzi to różnie może być :D A jak kilka razy coś się wydarzy poważniejszego, zaraz pójdzie plota, że to i tamto i Wam łatkę przykleją:P

Ale ja tam w Was wierzę :D mi się podoba Intro :D

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 17:42 

Większość pisze, o błocie przed wejściem, a przypominam jest zima! Śnieg się topi. Mowa o nierównych ścianach... czy nieotynkowanej cegle, która ma nadać klimat miejscu, a jak na ścianach była by tapeta, której rolka kosztowałaby 500 zł to powiedzielibyście, że ściany były nierówne i dla ułatwienia sprawy przykleili tapetę. Toaleta - też nie odpowiada, a jak powiem kolokwialnie załatwiacie swoje potrzeby w tej samej toalecie co mama, tata czy babcia to nie narzekacie. Przypominam także, że nie znajdujemy się w 5 gwiazdkowym hotelu z klubem na dole, a w ozorkowskim lokalu, w którym wreszcie człowiek może się chwilę pobawić, a w tygodniu przyjść i w spokoju (wiem bo robiłam to wczoraj) napić się z przyjaciółmi piwa, posłuchać muzyki i porozmawiać.

Jeśli zaś komuś klimat bądź nierówne podłoża, czy też wielokrotnie wymieniane linoleum na podłodze oraz niewykończona sala (udostępniona tylko na okoliczności imprezy) nie odpowiada, wcale nie musi zaszczycac wlascicieli swoja obecnoscia. Każdy kiedyś zaczyna ale gdyby nie tacy odważni Ozorków stałby sie zupełną wsią, w której nie dzieje się nic.

Dla zainteresowanych klientów restauracji Tramp - gdzie bylicie w te sobotę skoro na sali bylo 6 osób, a impreza była darmowa, ściany sa równe, a na podłodze znajdują sie płytki?

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 17:51 

Ktoś chyba sobie dopisuje historyjki... :-) I nie rozumie pewnych spraw.

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 17:54 

no limited napisał(a):
Ktoś chyba sobie dopisuje historyjki... :-) I nie rozumie pewnych spraw.

Dobrze, że ty rozumiesz...

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 18:52 

Racja.

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 19:40 

dajcie już spokój, czego Wy się czepiacie?
dla mnie klub ma styl i urok i właśnie w tym rzecz, jak na ozorków to jest zajebiście i wiele klubów w innych miastach może pozazdrościć Intro.

nie było niczego - źle
powstało coś - jeszcze gorzej, sramto tamto

mnie też się sala taneczna nie podobała ale przyjąłem do wiadomości to że jest niewykończona

dajcie już spokój ;)

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 21:22 

Oświadczenie !

Restauracja Tramp ,powtarzam restauracja -nie ma nic przeciwko Klubowi Intro ani
jego fanom. Nie wypowiada się co do wystroju czy organizacji ponieważ to zupełnie
inna charakterystyka lokalu. Mam nadzieję że dodatkowy klub w mieście to plus dla miasta i zadowolonych klientów , mają po prostu większy wybór.
Dla zainteresowanych potwierdzam 08.01.2011 - sobota o godz.18.00 było 6 osób,później
dużo,dużo więcej.Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy.Restauracja Tramp :lol:

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 22:00 

jak baby na rynku jedno na drugie gada :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1