OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 12:53 

JAK W TEMACIE :D

PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 15:49 

Idz do Łodzi , a jak nie to jedz do Koszlina :lol: ... Jak jestes kumaty to zdasz wszedzie

PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 16:16 

RoZeK napisał(a):
Idz do Łodzi , a jak nie to jedz do Koszlina :lol: ... Jak jestes kumaty to zdasz wszedzie

I piszesz bzdury!!
Mozesz dobrze jezdzic i jak trafisz na "pojeb...." egzaminatora w Łodzi to i tak cie obleje!!! (druga sprawa,że tam wiekszosc jest popier...!!)
A w Sieradzu egzaminatorzy mają zupelnie inne podejscie do zdajacych!!!
Wiem!! Bo to przerobiłem!!!
sam tam kiedys zdawalem!
I nie tylko ja ale wielu moich znajomych!
W Łodzi wszyscy mieli problemy ze zdaniem a nagle okazało sie ze w Sieradzu zdają!!
Nie mowie ze za pierwszym razem ale 2 podjescia w Sieradzu to max!!!
A w lodzi po6-7 razy!!!
A wiec Sieradz na 100%.

PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 21:24 

A potem, po zdaniu prawka, nie pojedziesz ze strachu do Łodzi? :D

PostNapisane: sobota, 8 maja 2010, 21:29 

Heheh...popieem poprzednika:)) Ucz sie w Sieradzu zdawaj w Piotrkowie,pojedz do łodzi i rozp****** sie na pierwszym lepszym aucie. Stary na to nie ma zadnych zasad.jak masz zdac zdasz wszedzie.a jak nie to nawet Ci Sieradz nie pomoże.Ja osobiście uczyłem sie i zdawałem w łodzi.Zdałem bez problemow.Ale idz tam gdzie ty uwazasz bo pozniej jak niezdasz w sieradzu z 5 razy to powiesz ze przez ludzi z forum bo tak ci powiedzieli.

PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 08:06 

Mój kumpel z kolei nie zdał prawka w Sieradzu 6 razy, przeniósł się do Łodzi i zdał tam za pierwszym podejściem..
Więc mogła bym polemizować z tym, że Sieradz jest taki idealny do zdawania...

PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 09:18 

najpierw wybierz dobra auto szkołę i jak nauczysz sie dobrze jeździć zdasz wszędzie :lol:

PostNapisane: niedziela, 9 maja 2010, 09:57 

dobrze jezdzic to sie uczysz przez cale zycie ..a w auto szkole to Cie moga tylko przygotowac do egzaminu pod dany osrodek WORD...

PostNapisane: wtorek, 11 maja 2010, 18:57 

madiozo masz całkowitą racje żadna szkoła nie nauczy pajaców którzy by nawet wyjeździli 500 godzin a po zdanym egzaminie i z prawkiem w kieszeni zesrali by się na pierwszym lepszym skrzyżowaniu ze strachu lub na autostradzie jak by mieli jechać sami pozdro.

Ostatnio edytowano wtorek, 11 maja 2010, 18:59 przez rademenes001, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 15:50 

hehe Łódz to najgorsze co moze być !!!! tam to sa debile a nie egzaminatorzy ale niewszyscy ja raz utrafiłem na spoko gościa :) Na maratońskiej w łodzi niby jest lepiej ale jest dużo znaków wąskich uliczek a na smutnej tez wsumie jest podobnie tyle ze duzo większy ruch pojazdów no i rondo solidarności :)

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 16:34 

RomanDTR napisał(a):
rondo solidarności :)

akurat prostsze niż nasze "cudowne" skrzyżowanie w "centrum"
sama policja nie wiem czy by wiedziała kto jest winny w przypadku dzwona auta skręcającego w lewo spod kościoła i auta nadjeżdżającego od strony osiedla (pomijam że oni akurat ładują się na czerwonym po zgaśnięciu zielonej strzałki) :)

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 17:15 

z pod kościoła w lewo nie ma zielonej strzałki ;)

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 17:55 

Winni ci, co nadjeżdżają od osiedla <skrzyżowanie od Starzyńskiego>, bo sporo kiepów sobie wyjeżdża w prawo, mimo tego, że jest czerwone i strzałka się nie pali. Jeśli strzałka w prawo się pali to z kolei auta stojące przy kościele (chodzi mi o tych, co stoją naprzeciwko drzwi kościoła) mają czerwone (pali się wtedy u nich zielona strzałka w prawo). To samo tyczy się przejeżdżania na czerwonym aut, które jadą w stronę listopadowej lub na osiedle. Miałem pełno takich przypadków, że po ruszeniu na zielonym <drzwi kościoła> musiałem dawać po hamulcach bo jakiś baran mi centymetry przed maską przejeżdżał.

Akurat jeździłem jakieś pół roku w pizzerii epaolo i byłem zmuszony wyjeżdżać tamtejszym skrzyżowaniem kilkanaście razy dziennie, więc mam je troszkę "obcykane" :D

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 18:10 

100% racji , tylko gorzej z ludzmi z poza miasta choc i i Nasi super jeżdzą i w dodatku zdziwieni że muszą ustąpić , ale najlepsze jest to że z pod kościoła masz zielone ,jedziesz w lewo (gdzie czesto tam wyjezdzam ) a barany pchaja sie na juz na czerowym bo kiedyś mieli zielone :P , jada w strone osiedla i cała droge zawalaja i nie można przejechać , a światło zielone jest tam zaledwie 30 sek :D

PostNapisane: środa, 12 maja 2010, 21:17 

@di napisał(a):
z pod kościoła w lewo nie ma zielonej strzałki ;)

nigdzie nie napisałem że jest

"...i auta nadjeżdżającego od strony osiedla (pomijam że oni akurat ładują się na czerwonym po zgaśnięciu zielonej strzałki)"

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 22:25 ]
@di napisał(a):
a barany pchaja sie na juz na czerowym bo kiedyś mieli zielone :P , jada w strone osiedla i cała droge zawalaja i nie można przejechać , a światło zielone jest tam zaledwie 30 sek :D

w sumie to nawet nie wjeżdżają na czerwonym, wjeżdżają na skrzyżowanie na zielonym świetle ale na samym skrzyżowaniu ruch się blokuje dla skręcających w lewo na osiedle bo muszą ustąpić jadącym od listopadowej, nie zmienia to faktu że wjeżdżają na skrzyżowanie widząc że nie ma możliwości jego opuszczenia co jest niezgodne z przepisami

to teraz pytanie, często zdarza się że wyjeżdża się w lewo spod kościoła tak jak pisaliście, lecz ktoś nadjeżdża od strony osiedla na "strzałce" i dochodzi do dzwona, kto jest winien???

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1