OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest sobota, 7 grudnia 2019, 15:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 13 maja 2010, 05:59 

Już pisałem, ale napiszę jeszcze raz...

Jeśli wyjeżdżasz w lewo spod kościoła, to osiedle ma czerwone światło bez strzałki... Skoro w tym czasie ktoś Ci wyjedzie, to znaczy, że zrobił to ewidentnie na czerwonym i nie ma tu żadnego tłumaczenia.

PostNapisane: czwartek, 13 maja 2010, 17:39 

oczywiście jest tak jak Qadrat piszesz, ale:
dajmy na to dochodzi do dzwona i ktoś się tłumaczy że on jeszcze wjechał na zielonej strzałce lub "późnym zielonym", uznając zasadę że zielone światło uprawnia JEDYNIE do wjazdu na skrzyżowanie, a nie na jego przejechanie oraz to że po przejechaniu za światła obowiązują podstawowe zasady ruchu prawostronnego czyli pojazdy nadjeżdżające z prawej strony mają pierwszeństwo winna dzwona jest osoba wyjeżdżająca spod kościoła :)

pewnie znalazło by się kilka osób którym dało by się wcisnąć winę :lol:

PostNapisane: czwartek, 13 maja 2010, 18:00 

abaddon "oni" zrozumiałem że chodzi o tego jadacego z placu i tego z bloków ;) a Tobie za pewne o tych co tylko jada z osiedla

ale z drugiej strony bardzo dobre , jak mamy blacharkę do remontu :P , gdy miałem poprzednie auto to tak robiłem, tylko że albo żona jechała ze mna lub dzieci więc byłem zmuszony do ustapienia na drodze z pierwszeństwem

PostNapisane: poniedziałek, 24 maja 2010, 13:21 

Umówmy się, że wrócimy do tematu:
Osobiście polecam Skierniewice, miasto bardzo ładne, dobrze oznakowane a egzaminatorzy bardzo fajni. Jak się przydepnie to z Ozorkowa się jedzie 55minut, a patroli po drodze nie ma ;) Większość ludzi, która chodziła do tej felernej auto-szkoły "u Krysi" miała tam zdawać. Ponieważ K***ysia mnie nie nauczyła, przed egzaminem wziąłem 2x po 2 godzinki w Skierniewickiej auto-szkole. Facet pokazał najczęstsze błędy zdających, trudne skrzyżowania i powiedział na co mam uważać w piątek (bo wtedy miałem egzamin). Trafił mi się młody fajny egzaminator, który mnie podpuszczał, żebym jechał szybciej, ale się nie dałem :D Na koniec: Panie Maćku, DYNAMIKA! ale zdał Pan ;)

A jeśli ktoś nie potrafi jeździć to i tak nie zda. Słynne " Ujeb*ł mnie, normalnie mnie ujeb*ł, uwziął się i tyle, co zrobiłam? Pod prąd wjechałam (...)"
Albo Pani która cały rękaw przejechała na zaciągniętym ręcznym :D lub próbowała podjechać pod górkę nie wrzucając biegu :D
Pozdrowienia dla wszystkich zdających :twisted:

PostNapisane: środa, 1 grudnia 2010, 21:39 

"trudne skrzyżowania"
w Skierniewicach to chyba ich dużo nie masz, nie? ;-P
Ja robiłam prawko w Łodzi, bo tam mieszkałam i jakoś sobie poradziłam. Fakt, za 3 razem zdałam ale przynajmniej mam pewność, że moje umiejętności są wystarczające i nie boję się zimą jeździć po mieście. Jakbym zdała w Skierniewicach za 1 razem, bo nauczyłabym się na pamięć wszystkich skrzyżowań to musiałabym poświęcić więcej czasu, żeby się potem "przystosować". :P

PostNapisane: środa, 1 grudnia 2010, 21:52 

Odkopujesz trupy!

PostNapisane: środa, 1 grudnia 2010, 22:31 

oj tak :( :(

PostNapisane: środa, 1 grudnia 2010, 22:55 

racja kto zda w łodzi to umie jezdzić a ten co zda w warszawie to jest kozak tam jest kozacka jazda ;)

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 00:04 

RomanDTR napisał(a):
racja kto zda w łodzi to umie jezdzić a ten co zda w warszawie to jest kozak tam jest kozacka jazda

Według mnie Wawa jest łatwiejsza do przejechania niż Łódź. Zresztą... i tak pół drogi się stoi w korkach.

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 08:31 

najlepiej w parzeczewie co za post w ogole i pytanie w nim zawarte to jak zdasz np w lodzi to co do Berlina nie pojedziesz bo sie boisz ? czy jak ? nie rozumiem sensu zadawania takich pytan KIEROWACA powinien umiec wszedzie jezdzic a nie tyle co dookola swojej wioski

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 14:13 

kierowca staje sie po przejechaniu SAMEMU ''paru' kilometrow. Bo chyba nie sadzisz, ze ktos po 30h jazd z instruktorem jest dobrze przygotowany do prowadzenia samochodu. Nie wiem, po co sie tak spinasz, sam odrazu tez wszystko potrafiles ?
A co do tematu to teraz chyba obecnie na Maratonskiej jest chyba latwiej niz kiedys na Smutnej ;-)
a tak poza tym to temat stary jak turbasen, wiec milkne ;D

PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2010, 15:12 

Turbulencja.

PostNapisane: sobota, 4 grudnia 2010, 23:04 

Co z tego z w jakimś mieście zda się szybciej czyli taniej gdy pojedziesz do Wawy czy choćby Łodzi i staniesz się zawalidroga. Jeśli ktoś nie jest gotowy do jazdy po dużych miastach niech lepiej poczeka a nie robi prawko na gmine. Zdane na smutnej.

PostNapisane: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:23 

PaulAdmin napisał(a):
Co z tego z w jakimś mieście zda się szybciej czyli taniej gdy pojedziesz do Wawy czy choćby Łodzi i staniesz się zawalidroga. Jeśli ktoś nie jest gotowy do jazdy po dużych miastach niech lepiej poczeka a nie robi prawko na gmine. Zdane na smutnej.

Na smutnej, nawet dwu razy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1