OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest środa, 11 grudnia 2019, 20:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 17:09 

Właśnie pada deszcz i moja ulica znów pływa po pół godziny deszczu !

Za godzine będe pływał kajakiem tak wygląda dbanie o mieszkańców w Ozorkowie .
I co znów mam wzywać straż miejską jak podczas ostatnich opadów ?
Ja już wierze tylko w jedną rzecz ! jeśli zmieni sie Burmistrz zmienią się takie sprawy ,bo to niedopuszczalne ;/

Ostatnio edytowano niedziela, 30 maja 2010, 17:10 przez piotr, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 17:25 

ale ty pieprzysz to aż mnie oczy bolą od czytania, "jeśli zmieni się burmistrz to zmienią się takie sprawy"... a nie dopuszczasz myśli że i tak się nic nie zmieni? albo zmieni się na gorsze?

od 20 lat sie nic w tym kraju nie zmieniło na lepsze, a ty liczysz na rewolucję, obudź się albo przestań tworzyć kampanię PRową dla swojego kandydata, którego pewnie lada moment podsuniesz... pewnie nawet to Ty rozlepiasz te plakaty po mieście.

[ Dodano: Nie Maj 30, 2010 18:30 ]
a ja sie pytam kto posprząta tą kupę makulatury która lada moment będzie się walać po ulicach miasta. Mam jeszcze pytanie do człowieka rozlepiającego te plakaciki, dlaczego nie zapytasz burmistrza osobiście? tylko chowasz głowę w piasek i rozlepiasz swoje retoryczne pytania.

gdybyś chodź trochę się orientował to wiedział byś że za finanse publiczne nie jest bezpośrednio odpowiedzialny burmistrz (reprezentant miasta) tylko ludzie w urzędzie odpowiedzialni za drogi.

jestem przekonany że te plakaty rozwiesza jakiś kandydat, bo tylko tacy wpadają na tak genialne pomysły, ja nawet domyślam się kto.

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 18:19 

Jeśli ktoś ma podobne poglądy i zdanie na niektóre tematy to chyba nie jest nic złego. Nie przypisywałabym od razu tego do formy duetu, daleka bym od tego była :P
Ktoś o linku piotr mógł być już burmistrzem według niektórych forumowiczów a teraz jest domniemanym autorem akcji z plakatami... Ciekawa jestem następnej teorii spiskowej... Czekam z niecierpliwością.

Ustosunkuje się również do w/w wypowiedzi, powinieneś także wiedzieć, że urzędnicy sami nie mogą podejmować pewnych ważnych decyzji, ich "szefem" i przełożonym jest burmistrz i to Jego decyzję i wytyczne wykonują pracownicy urzędu. Sami sobie nie mogą wydawać poleceń.

Taka moja osobista refleksja: nie po to wymieniamy się swoimi informacjami czy poglądami aby atakować się wzajemnie, bo to do niczego nie prowadzi dobrego. Przecież wszyscy chcemy dobra dla naszego miasta. Chyba że się mylę, jeśli tak proszę o wyprowadzenie mnie z błędu?

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 18:27 

Jednego jestem pewien ! Gorzej być nie może :)
"Koledzy owszem jestem burmistrzem i rozklejałem plakaty by sam wskazać na swoje błędy"

A może jestem proboszczem ? zgadujcie ;)
Wierzcie czy nie jestem młodym człowiekiem ,który ma dwa wyjścia walczyć o to by w tym mieście było lepiej ,albo wyjechac i mieć spokój co robią Ci bardziej wygodnii do którym też mam szacunek:) Czasem i mi brakuje już sił .

Ostatnio edytowano niedziela, 30 maja 2010, 18:28 przez piotr, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 18:30 

ozorkowianka napisał(a):
Chyba że się mylę, jeśli tak proszę o wyprowadzenie mnie z błędu?

Forum Ozorokow.netu to forum satanistów i osób pragnących wszystko zniszczyć i spalić do cna.
Aż tu nagle, pojawił się Jaś i Małgosia i cały ten misterny plan chcą zniweczyć. BAN DLA NICH!

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 18:33 

Widzę ,że powaga to podstawa :)
Macie jeszcze jakieś pomysły kim moge być ?

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 19:28 

FenX napisał(a):
Forum Ozorokow.netu to forum satanistów

Oh yea, ave satan :D

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 19:39 

szpiq napisał : od 20 lat sie nic w tym kraju nie zmieniło na lepsze

To chyba żyjemy w innych światach :-)

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 21:07 

Pewnie ,że się dużo zmieniło :)
Ale poza wybudowaniem strefy czy w Ozorkowie coś się zmieniło ??
jeśli tak to co ??

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 21:19 

Nie no nie mówimy teraz o Ozorkowie, w którym zresztą nie mieszkam już szmat czasu, ale... jeśli miałbym znaleźć pozytywne aspekty to co się zmieniło przez te 3 lata na lepsze hmmm.... Chodniki ;) To, że jest kostka, jest jaka jest, ale jest. Do tego ocieplają mój były blok powoooli. A takto...

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 21:40 
Site Admin

Rejestrując się na OzoForum, każdy z użytkowników zgadza się przestrzegać Regulaminu http://forum.ozorkow.net.pl/topics14/re ... -vt377.htm

W punkcie 6 zostało napisane:
Cytuj:
6. OzoForum NIE JEST oficjalnym forum miasta Ozorków. Zatem wszelkie spostrzeżenia i uwagi pojawiające się na OzoForum nt. działania Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, instytucji im podległych oraz pracowników w/w jednostek, będą kasowane. Jeśli jednak chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami to polecamy odwiedzić strony http://www.ozorkow.bip.net.pl http://www.ozorkow.bipst.pl oraz http://www.umozorkow.pl http://www.ug-ozorkow.pl i w razie potrzeby wysłanie maila na podane na w/w stronach adresy poczty elektronicznej.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi powyższy punkt regulaminu będzie szczególnie brany pod uwagę podczas moderacji postów.

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 21:41 

I kul.

PostNapisane: niedziela, 30 maja 2010, 22:05 

Pani/Panno Ozorkowianko, oczywiście masz racje że wszystko przechodzi przez ręce burmistrza, ale jeżeli nie powstają żadne projekty odnośnie modernizacji nawierzchni dróg w mieście, to nie ma co przechodzić przez jego ręce, nie ma co akceptować i odrzucać.

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 08:57 

piotr napisał(a):
Jednego jestem pewien ! Gorzej być nie może :)
"Koledzy owszem jestem burmistrzem i rozklejałem plakaty by sam wskazać na swoje błędy"

A może jestem proboszczem ? zgadujcie ;)
Wierzcie czy nie jestem młodym człowiekiem ,który ma dwa wyjścia walczyć o to by w tym mieście było lepiej ,albo wyjechac i mieć spokój co robią Ci bardziej wygodnii do którym też mam szacunek:) Czasem i mi brakuje już sił .

a ja wiem kim jesteś ... UFOLUDKIEM W ZABŁOCONYCH KALOSZACH :D pzdr

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 09:59 ]
FenX, wyglada jak motomysza z marsa :D

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 18:51 

Skoro pracownicy urzędu, nie wychodzą z projektami jest jednoznaczne z tym, że nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Moim skromnym zdaniem Pan Burmistrz powinien bardziej mobilizować swoich pracowników, a nie przymykać oko na ich nieróbstwo. Ja jestem pracownikiem i muszę wywiązywać się ze swoich obowiązków, dlatego nie rozumiem ulgi względem urzędników. Ich pensja pochodzi z naszych podatków, które płacimy do Urzędu Miasta. A co niektórzy będą dopiero je uiszczać. Chyba nie chcecie, aby wasze pieniądze szły w większości na mało obowiązkowych pracowników urzędu? A może sami sporządzimy plan modernizacji miasta, będziemy bardziej efektywni niż pracownicy na Wigury.

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 20:58 ]
Przyszła mi jeszcze inna myśl do głowy. Co byście powiedzieli na to, aby urząd Burmistrza Ozorkowa przejeła kobieta??? Chyba do tej pory w historii Ozorkowa nie było na tym stanowisku kobiety. A jak wiadomo mamy równouprawnienie, a poza tym kobiety są bardziej zorganizowane i według badań są bardziej wymagającymi szefami. Sama mam szefową więc wiem co mówię=piszę. Jestem ciekawa niektórych opinii....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1