OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest poniedziałek, 16 grudnia 2019, 00:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 19:05 
Moderator

ozorkowianka napisał(a):
Chyba nie chcecie, aby wasze pieniądze szły w większości na mało obowiązkowych pracowników urzędu?

przynajmniej jedna osoba na for... dobra niewazne.

ozorkowianka napisał(a):
A może sami sporządzimy plan modernizacji miasta, będziemy bardziej efektywni niż pracownicy na Wigury.

pierwsza dobra myśl, można by załozyć taką internetową kronikę życzeń - pokazać miastu co jest do zrobienia, na pewno bardziej pomoże niż przepychanki, kto ma zostać a kto nie ma zostać burmistrzem.

Ja tam w tych przepychankach nie będe uczestniczyć, mam własne zdanie nt. obecnego Burmistrza i
nie mam zamiaru go zmieniać.

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 19:09 

Sledzik z tą kroniką to świetny pomysł.

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 19:14 

Również jestem ZA. Wydaje mi się, że ktoś zapomniał w tym rządzeniu o najważniejszym elemencie, chodzi mi o dobro społeczeństwa. Nie powinniśmy stać biernie, tylko zacząć działać i przypomnieć, tym którzy zapomnieli o nas - też mamy coś do powiedzenia.

A ciekawi mnie Twoje zdanie n.t. obecnego Burmistrza, może się nim podzielisz?

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 21:22 ]
Ja bym dodała do naszej internetowej kroniki życzeń: zająć się parkiem, który nie powinien straszyć nocą a zachęcać mieszkańców do wieczornych spacerów, jak ładnie tereny zieleni są zadbane w sąsiednim mieście Zgierzu, aż przyjemnie jest tam spędzać czas..., a u nas...sami wiecie jak jest

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 20:43 

z tego co sie orientuję, to projekt (termo) modernizacyjny jest wlaśnie realizowany, ale byc moze sie mylę i wy wiecie lepiej...... :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 31 maja 2010, 20:51 

ozorkowianka napisał(a):
A jak wiadomo mamy równouprawnienie,....

odnośnie równouprawnienia..

http://komixxy.pl/uimages/201005/127326 ... ka_500.jpg

:wink:

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 14:52 

wszyscy by chcieli, żeby w mieście było pięknie i przyjemnie, ale wymaga to współpracy z obydwu stron! kwiaty w mieście posadzone, a już pełno leży wyrwanych i ludzie sobie koło tego spokojnie przechodzą, zero reakcji... ławki postawione, a już na większości oparć brakuje...kosze też się nie wszystkim podobają. A jeśli chodzi o inwestycje w miejście: żeby cokolwiek ulepszyć, kupić nowego w domu potrzebna jest kasa, jak jej nie ma używamy starych rzeczy... - miasto nie działa podobnie :?: . Pomysłów wszyscy mają dużo, napisać program - nie problem, ale od napisania do realizacji długa droga. Nawet jeśli będzie dofinansowanie z Unii to potrzebny jest wkład własny, a to wcale nie są małe sumy w skali inwestycji miejskich.

Ostatnio edytowano sobota, 5 czerwca 2010, 15:19 przez tikitak, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 17:50 

Ozo_Admin napisał(a):
Rejestrując się na OzoForum, każdy z użytkowników zgadza się przestrzegać Regulaminu http://forum.ozorkow.net.pl/topics14/re ... -vt377.htm

W punkcie 6 zostało napisane:
Cytuj:
6. OzoForum NIE JEST oficjalnym forum miasta Ozorków. Zatem wszelkie spostrzeżenia i uwagi pojawiające się na OzoForum nt. działania Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, instytucji im podległych oraz pracowników w/w jednostek, będą kasowane. Jeśli jednak chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami to polecamy odwiedzić strony http://www.ozorkow.bip.net.pl http://www.ozorkow.bipst.pl oraz http://www.umozorkow.pl http://www.ug-ozorkow.pl i w razie potrzeby wysłanie maila na podane na w/w stronach adresy poczty elektronicznej.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi powyższy punkt regulaminu będzie szczególnie brany pod uwagę podczas moderacji postów.

A swoją drogą napisałem 2 maile do urzędu miasta czy nie zajęliby się projektem europejskim internet dla każdego czyt. popularnych hot-spotów w różnych częściach miasta jakie ma Zgierz, Łódź, a nawet podobno Parzęczew na jeden nie odpisali, a na 2 żebym skierował zapytanie pisemnie do urzędu miasta i oni odpowiedzą konkretnej osobie, bo przez internet nie wiedzą komu odpowiadają :P

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 20:28 

Jak widać nie interesuje ich rozwój naszego miasta .
I jak tu nie życzyć sobie zmian ?

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 20:47 

dobra, każdy życzy sobie zmian, ale i tak nie ma na kogo głosować, no bo na kogo?

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 20:59 

Ja napewno nie zagłosuje na obecnego Burmistrza ,ani na przewodniczącego rady miasta

Trzeba poczekać zobaczyć kto wystartuje :)

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 22:01 
Site Admin

tom napisał(a):
A swoją drogą napisałem 2 maile do urzędu miasta czy nie zajęliby się projektem europejskim internet dla każdego czyt. popularnych hot-spotów w różnych częściach miasta jakie ma Zgierz, Łódź, a nawet podobno Parzęczew na jeden nie odpisali, a na 2 żebym skierował zapytanie pisemnie do urzędu miasta i oni odpowiedzą konkretnej osobie, bo przez internet nie wiedzą komu odpowiadają :P

A jakże, Parzęczew ma i to nie byle jaki internet, regularnie korzysta z niego w domach na terenie Parzęczewa prawie 60 osób (klientów podłączonych do hot spotów), w tym sam Wójt Nowakowski.

Poczekajmy, bo niedługo wejdzie tzw. Mega Ustawa, która w większym stopniu pozwoli Jednostkom Samorządu terytorialnego świadczyć, co prawda w ograniczonym stopniu, usługi telekomunikacyjne.

Gdybyś mail podpisał podpisem elektronicznym to by wiedzieli komu odpisują ;) Być może mają takie procedury, że muszą mieć wszystko na piśmie, chociaż jest to dla mnie mało zrozumiałe.

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 23:09 

a gdybym ja wystartował na burmistrza to byscie na mnie głosowali? :-)
P.S. Taki zarcik :-)

PostNapisane: niedziela, 6 czerwca 2010, 20:35 

ozorkow.net napisał(a):
a gdybym ja wystartował na burmistrza to byscie na mnie głosowali? :-)
P.S. Taki zarcik :-)

A czujesz się gorszy w czymś od Pana Burmistrza ?

PostNapisane: niedziela, 6 czerwca 2010, 20:48 

Nie, a nawet lepszy! Bo mam prawo jazdy :P

PostNapisane: niedziela, 6 czerwca 2010, 20:50 

Jesteś wręcz bogiem xd

Ostatnio edytowano niedziela, 6 czerwca 2010, 20:53 przez piotr, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1