OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest piątek, 13 grudnia 2019, 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 08:25 

Czy jest ktoś może w posiadaniu wizualizacji Placu Jana Pawła II?
Jak to miało wyglądać po tej... bezsensownej przebudowie? (bo inaczej tego nie można nazwać).

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 08:38 

wystarczy wyjsc na plac i po patrzec.juz szykuja teren pod ulice.nic wiecej.wizualizacja gotowa

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 09:14 
Site Admin

harnas napisał(a):
wystarczy wyjsc na plac i po patrzec.juz szykuja teren pod ulice.nic wiecej.wizualizacja gotowa

Tutaj wizualizacja placu http://www.smd.ozorkow.info/?p=368

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 09:45 

Dzięki OzoAdmin, ale ja poszukuję jeszcze innego projektu(takiego bardziej ... widocznego :D (obrazowo), ,który był nawet zamieszczany(chyba w "Expresie" albo w "Dzienniku"),jakieś 4-5 lat temu jak Urząd Miasta oficjalnie przedstawiał jak ma wyglądać Plac Jana Pawła II po modernizacji.
(dalej dodam,że modernizacji bezsensownej- wyrzucenie pieniędzy w "błoto"!!!- może celowe,żeby ktoś na tym zarobił???).

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 10:02 

darekmagda napisał(a):
Dzięki OzoAdmin, ale ja poszukuję jeszcze innego projektu(takiego bardziej ... widocznego :D (obrazowo), ,który był nawet zamieszczany(chyba w "Expresie" albo w "Dzienniku"),jakieś 4-5 lat temu jak Urząd Miasta oficjalnie przedstawiał jak ma wyglądać Plac Jana Pawła II po modernizacji.
(dalej dodam,że modernizacji bezsensownej- wyrzucenie pieniędzy w "błoto"!!!- może celowe,żeby ktoś na tym zarobił???).

A dlaczego od razu BEZSENSOWNEJ ??? Robią zle nie robią też zle ????? Ciężko jest dogodzić naszym obywatelom !!!

PostNapisane: piątek, 1 października 2010, 16:44 

neutralna napisał(a):
A dlaczego od razu BEZSENSOWNEJ ??? Robią zle nie robią też zle ????? Ciężko jest dogodzić naszym obywatelom !!!

Dlaczego bezsensownej?
Bo podobno Plac Jana Pawła II jest przebudowywany (czytaj pomniejszony),ze względu na to,żeby poszerzyć między innymi drogę,żeby duże samochody ciężarowe (TIR-y), miały lepszy skręt w ulicę Starzyńskiego (dojazd na strefę) i nie tworzyły się tzw;korki..
Ok-jestem w stanie to zrozumieć.
To w takim razie po co była budowana Aleja Unii?? ( na pokaz?)
Była budowana po to,żeby odciążyć,tzw: stare miasto od ruchu samochodowego?!
W takim razie jaki sens ma pomniejszanie placu??
Plac mógłby zostać taki jak jest bo przecież wlotu w ulicę Starzyńskiego i tak się nie powiększy( tu w tym miejscu i tak będzie "ciasno") bo nie ma takiej możliwości technicznej,żeby wjazd w Starzyńskiego poszerzyć lub zmienić (nikt się nie zgodzi na wyburzenie kamienic)
Skoro Aleja Unii ma przejąć największy ruch samochodowy to zmniejszanie placu na te potrzeby nie ma żadnego uzasadnienia!
Renowacja i odnowa placu-owszem bo jest mocno zaniedbany, ale po co go od razu zmniejszać??
Łatwo coś zmniejszyć-gorzej powiększyć.

PostNapisane: niedziela, 3 października 2010, 19:11 

Bo P.A.Giziński nie ma prawa jazdy i nie wie co robi.Szkoda,że administrator przestraszył się mojego ulubieńca.Zacytuję klasyka"Nie lękajcie się"Ja jakoś przetrwałem a było i może być strasznie.Jest o co walczyć o odsunięcie od władzy tego człowieka.Zjednoczmy się i pokażmy mu gdzie jest jego miejsce.

[ Dodano: Nie Paź 03, 2010 20:12 ]
Bo P.A.Giziński nie ma prawa jazdy i nie wie co robi.Szkoda,że administrator przestraszył się mojego ulubieńca.Zacytuję klasyka"Nie lękajcie się"Ja jakoś przetrwałem a było i może być strasznie.Jest o co walczyć o odsunięcie od władzy tego człowieka.Zjednoczmy się i pokażmy mu gdzie jest jego miejsce.

Tytuł: Juz zle :)
PostNapisane: sobota, 9 października 2010, 08:51 

Polak=wieczny pesymista

PostNapisane: niedziela, 17 października 2010, 14:09 

Kochani współzamieszkujący to wspaniale miasto

Nie jestem budowlańcem i niewiele mam z tym współnego, ale tak naprawde na pierwszy rzut oka laika :shock: widać wiele nidociągnięć oraz postępków niezgodnych z prawem
1. Po pierwsze nie została umieszczona tablica informacyjna budowy, ktora jest wymagana przepisami prawa budowlanego
2. Po drugie gdzie zaplecze socjalne dla pracowników budowy (gdzieś trzeba zjeść posiłek, przebrac się i załatwić potrzeby fizjologiczne)
3. Po trzecie nie znalazłem ani jednego krawężnika, który nie był by wyszczerbiony lub uszkodzony w sposób mechaniczny
4. Po czwarte na budowie panuje ogólny bałagan
5. Po piąte za co bierze pieniądze inspektor nadzoru, skoro tego nie widzi

Apel do Pana Wiceburmistrza

Panie Burmistrzu ogólnie pojęta sztuka budowlana powinna być Panu dorze znana jest Pan przecież z zawodu inż. budownictwa. Dziwi mnie fakt, że wiele inwestycji, które były realizowane w Naszym Mieście odbywało się wbrew tej sztuce. Przecież niedociągnięcia są widoczne gołym okiem!!!!!!
Wszelki nieprawidłowości powinny być usuwane przed ostatecznym odbiorem robót i zapłaceniem faktury, nieprawdaż!!!

PostNapisane: niedziela, 17 października 2010, 15:11 

ja tutaj nawize do darka i magdy :)

maja racje lepiej zainwestowac w nowy most na południowej i moza załadowanymi samochodami juz jezdzic a nie na pusto tylko :)

plac bedzie super jeszcze lepszy niz był a z drugiej strony jak nie działały SWIATŁA to były mniejsze korki niz z ta pomoca :D

PostNapisane: niedziela, 17 października 2010, 15:35 

Co do świateł to w 100% racja:)

Ostatnio edytowano niedziela, 17 października 2010, 15:35 przez wasmach17, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: środa, 20 października 2010, 11:37 

taksamo światła na górce to tez jest porazka :)
inteligentne skrzyzowanie cud-ny niedorób techniki :D

PostNapisane: sobota, 23 października 2010, 14:23 

[quote="Zatroskany"]Kochani współzamieszkujący to wspaniale miasto

Nie jestem budowlańcem i niewiele mam z tym współnego, ale tak naprawde na pierwszy rzut oka laika :shock: widać wiele nidociągnięć oraz postępków niezgodnych z prawem
1. Po pierwsze nie została umieszczona tablica informacyjna budowy, ktora jest wymagana przepisami prawa budowlanego
2. Po drugie gdzie zaplecze socjalne dla pracowników budowy (gdzieś trzeba zjeść posiłek, przebrac się i załatwić potrzeby fizjologiczne)
3. Po trzecie nie znalazłem ani jednego krawężnika, który nie był by wyszczerbiony lub uszkodzony w sposób mechaniczny
4. Po czwarte na budowie panuje ogólny bałagan
5. Po piąte za co bierze pieniądze inspektor nadzoru, skoro tego nie widzi

zatroskany wyjasniam ci kilka punktów:
1.ze nie ma tablicy a powinna byc to fakt
2.o to moim zdaniem martwic sie powinien pracodawca tych ludzi a nie burmistrz
3.krawężnik nie waży kilogram tylko znacznie wiecej a jakos go trzeba przeniesc
4.wazne ze wogóle robią
5.o to juz musisz sie jego spytac osobiscie.napewno ci wyjasnic

POZDRAWIAM

Ostatnio edytowano sobota, 23 października 2010, 14:23 przez harnas, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2010, 19:25 

Nie wiem na ile to aktualne ale udało mi się to odgrzebać ... a ma to ponad 4 lata :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2010, 22:55 

nie wiem na ile ten ring widoczny na wizualizacjach jest aktualny, ale układ drogowy jak najbardziej przypomina ten przebudowywany...

Jednak martwi mnie, że przebudowywany odcinek pasa drogowego wokół placu został pokryty asfaltem... kosteczka sobie jest i nagle się kończy. Co to ma być?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1