Informacje z lokalnego podwórka (boiska).
przez szycha
#105824 Fuzja MOSiRu i MKP stała się faktem!
Deklaracja Pana Burmistrza dotycząca konieczności zmiany dyrektora basenu jest może zagrywką polityczną w przeddzień kampanii wyborczej, jednak wygłoszona publicznie jest również przyznaniem się do grzechu zaniedbania i w rezultacie przyznaniem się do jego winy! Lepiej późno …!
Nie mamy wyjścia, możemy zaufać, bądź nie szefowi naszego miasta twierdzącemu, że uczciwie zostanie wyłoniony nowy profesjonalny zarządca basenu a posunięcia te przyniosą nie tylko ekonomiczne korzyści! Pomimo braku strategii a przede wszystkim braku zabezpieczenia finansowego dla tego odważnego przedsięwzięcia, będąc ostrożnym optymistom mam nadzieję, że „Wodnik” z czasem stanie na nogi!
Oto przebieg dyskusji i głosowanie w tym temacie.
http://www.youtube.com/watch?v=vbInIVwA ... e=youtu.be
przez szycha
#105856 Szkoda tylko, że o kolejne dziesiątki tysięcy złotych uszczupli się i tak mizerny już budżet naszego biednego miasta poprzez wypłatę odprawy dla dyrektora basenu. Nie ma co oczekiwać sprawiedliwości w tym względzie bo gdyby ta istniała to Pan Kozłowski a pewnie i jego przełożony dawno wylądowaliby na bruku, spłacając zmarnotrawione nasze wspólne pieniądze a część ozorkowskiej rady musiałaby dorzucić się do tej szlachetnej inicjatywy!
przez kutaPhone
#105859 szycha, to czego ty w końcu chcesz, tak ci źle, a tak ci niedobrze. Podgryzałeś Kozłowskiego ile się dało, jedziesz w burmistrza inwektywami i pomówieniami, ze aż dziw bierze, że ci jeszcze nie wytoczył procesu. Teraz masz co chciałeś a i tak płaczesz. A już najbardziej żałosne jest, że gadasz sam ze sobą na forum. Dorośnij człowieku.
przez szycha
#105860 Chcę by mieszkańcy tego miasta obudzili się z letargu i poznali drugie dno! Co znaczy "podgryzałem" ? Kozłowski to szkodnik na naszym utrzymaniu a jeżeli to co mówię co nazywasz inwektywami było nieprawdą już dawno wytoczono by mi proces. Gadam sam do siebie? Przywrócenie KAWIARNI w MKP "Wodnik" w Ozorkowie. 460 odpowiedzi, 32369 wyświetleń, Forum WodnikTonie 879 wyświetleń od stycznia. Sam to wyklikałem?
przez Tata
#105867 tak offtopicznie
szycha napisał(a): Sam to wyklikałem?

Dobry skrypt się da :)
Ale potwierdzam, że Szycha sam tego nie wyklikał.
Wracając do tematu chciałem być bezstronny ale "czyny" i "słowa" mówią same za siebie.
Wodniktonie!
przez Stan.T
#105873 Wyświetleń dużo bo aż 879 a odpowiedzi tylko 8 . Czyżby jakiś strach ogarnął Nasze społeczeństwo a może samo się wszystko zrobi, zmieni na lepsze, ktoś nas wyręczy albo cud się stanie i będziemy mieli w naszym Kochanym mieście Ozorkowie Eldorado. Wszyscy będą mieli prace i zarobki na godziwe życie. Tylko nie da się cofnąć czasu i unieważnić błędnych decyzji. Przyczyną takiego stanu prawdopodobnie jest ciche przyzwolenie. Nikogo nic nie interesuje, nikogo nic nie dotyczy, nikomu na niczym nie zależy. Wszystko jest OK. Wszystkim jest dobrze.
przez AA
#105890 Muszę pogratulować uporu i wytrwałości w przywracaniu basenu do właściwego funkcjonowania. Nie udzielałem się od dłuższego czasu na tym forum wobec obcesowego potraktowania moich wpisów przez Tatę (cenzurowanie wpisów bez zaznaczanie tego w tekście uważam za barbarzyństwo)
Myślę że usunięcie Kozłowskiego z funkcji dyrektora basenu jest iskierką Zdrowego Rozsądku - ale basen nadal nieczynny w poniedziałki z poskracanymi godzinami otwarcia, bez możliwości zaspokajania potrzeb mieszkańców Ozorkowa i okolicznych miast.
Ciekawe w jaki sposób udało się zdobyć i upublicznić nagranie z sesji ,( http://www.youtube.com/watch?v=vbInIVwA ... e=youtu.be ),dla mnie to jakiś pozytywny przełom w informowaniu społeczności o tym co dzieje się w UM.
przez Krzysia
#105940 cyt AA ,,Myślę że usunięcie Kozłowskiego z funkcji dyrektora basenu jest iskierką Zdrowego Rozsądku''
a może raczej chęć usadowienia na publicznym stanowisku kolejnego kolesia przed końcem kadencji?
Konkurs na dyrektora też można tak ustawić aby wygrał swój.
Jestem ciekawy ilu będzie chętnych?

A Ty Szycha rób dalej swoje . Oby więcej takich jak Szycha
przez szycha
#105945 Część załogi MKP „Wodnik” złożyło „petycję w obronie swojego pana, dyrektora basenu” do Burmistrza Ozorkowa, choć ten rzekomo wcześniej sam złożył rezygnację z pełnionej funkcji! :)
ps. Każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie, każdy ma prawo wykorzystywać swoje umiejętności do włażenia swym przełożonym w d…, sprzedawać siebie i "kolegów" , nie mam prawa tego oceniać, ale nasuwa mi się jedno stwierdzenie „ jaki pan taki kram” - jesteście siebie warci!
przez penelopa
#105952 Gdzieś słyszałam lub czytałam, że wcześniej napisali jakieś pismo na tego dyrcia a teraz w obronie petcja :). Sory, ale to mi przypomina farsę .
Komedia w biały dzień.:)
przez AA
Krzysia napisał(a):cyt AA ,,Myślę że usunięcie Kozłowskiego z funkcji dyrektora basenu jest iskierką Zdrowego Rozsądku''
a może raczej chęć usadowienia na publicznym stanowisku kolejnego kolesia przed końcem kadencji?
Konkurs na dyrektora też można tak ustawić aby wygrał swój.
Jestem ciekawy ilu będzie chętnych?

A Ty Szycha rób dalej swoje . Oby więcej takich jak Szycha

Obawiam się że masz sporo racji. poszperałem trochę w tym temacie na "praca do kitu opk" str 420 i dalsze . Nieciekawa sytuacja zdaje się że burmistrz postanowił zakpić z wszystkich. Oto postanowiono połączyć Basen z MOSiR ze względów ekonomicznych i ponoć z krytycznymi uwagami na temat funkcjonowania basenu. Ale w międzyczasie odchodzący rzekomo dyrektor ogłosił mało rozreklamowany przetarg na wynajem lokalu. Co było dziwne bo odchodzący dyrektor nie powinien takiej bomby zostawiać swojemu następcy. Ale krążą słuchy że nowym Dyrektorem sporu i basenu zostaje Kozłowski. Facet najwyraźniej nie spełnił się jako dyrektor basenu, więc ponieważ na sporcie każdy w Polsce się zna, a już w ozorkowskim sporcie więcej spieprzyć nie można (no chyba że...?) będziemy mieli nowego menadżera który poprowadzi jedno i drugie. Przy okazji nauczy się pokory i usunie się niewygodną radną i menadżerkę Mariankowską i będzie ok. Są to moje teoretyczne rozważania, ale w tym mieście czarne scenariusze potrafią się sprawdzać. Postawa pracowników w obronie dyrektora jest uzasadniona. Nie będą mieli lepiej jeśli nowy dyrektor wpadnie na pomysł aby zlikwidować zakupiony telewizor i wymienić na prawdziwy zegar basenowy z sekundnikiem który pozwoli pływającym mierzyć czas podczas pływania. Albo wpadnie na pomysł ściągnięcia do Ozorkowa ubywających klientów, wydłużając czas funkcjonowania pływalni i urealnienia cen. Wklejam ten tekst "w pracy do kitu" w obawie aby cenzura ozoforum nie usunęła. Pozdrowienia .