Opinie, uwagi i sugestie na temat serwisu Ozorków.net.
przez klaudiusz
#5883 Brawo Michał!!! Bardzo fajnie, że zrobiłeś serwis na kolory żałobne. Troszke mnie zmartwiła postawa www.Google.com :( Oni raczej nie chcą być z nami w tych trudnych chwilach. Chciałbym ciało papieża pozostało w Polsce. A wy co o tym myślicie?
przezGość
klaudiusz napisał(a):Troszke mnie zmartwiła postawa www.Google.com :(

Kwestia wiary i szacunku
przez milo
#5886 ale przeciez google jest serwisem bardzo neutralnym i miedzynarodowym... i zmiana kolorystyki nic by nie dala... a co do pochowku papieza, to podobno jego serce ma byc pochowane na wawelu, przynajmniej sa takie plany... a mi zmiana kolorystyk serwisow srednio przypada do gustu, lepsza by byla zalodna kokardka przy logo i jakies madre slowo...
przez klaudiusz
#5887 google mogło przyczepić sobie kurczaczka na wielkanoc, gwiazdki na Boże Narodzenie, czerwoną wstążkę na AIDS ale nie mogli zmienić żeby było na szaro, no ale jak to aFe napisał kwestia wiary ...
przez milo
#5888 no ok, ale swietqa zarowno bozonarodzeniowe jak i wielkanocne sa strasznie komercyjne, a smierc papieza - nie...
przezGość
milo napisał(a):no ok, ale swietqa zarowno bozonarodzeniowe jak i wielkanocne sa strasznie komercyjne, a smierc papieza - nie...

tu nie chodzi o komercję ale o szacunek i pamięć. Nawet gg zmieniło banery nie wspominająć o tym, że takie telewizje jak AL JAZEERA i AL HAYAT nadają online z Placu Św. Piotra
przez milo
#5890 ale niemieckie telewizje [ vox, rtl, viva ] nic sobie nie robia...
przezGość
milo napisał(a):ale niemieckie telewizje [ vox, rtl, viva ] nic sobie nie robia...

nie mam nic do niemców ale oni mają własny świat i światopogląd.
przez Mokleks
#5892 rowienz bym chcial aby Papiez spoczol w Polsce, ale to juz pewne ze tak nie bedzie :!: zostanie pochowany w Watykanie :!: Zeby chociaz serce przywiezli do Polski... :?
przez Lis
#5894 Nie zapominajmy, że papież był nie tylko nasz, ale całego świata... ..
przez klaudiusz
#5896 Przede wszystkim papież był "jest" Polakiem i my Polacy musimy się tego trzymać.
przez Mokleks
Lis napisał(a):Nie zapominajmy, że papież był nie tylko nasz, ale całego świata... ..

Alez nikt tego nie zaprzecza :!: Ale urodzil sie w Polsce i moim zdaniem tutaj powienien zostac pochowany :!: Nie ma zadnego problemu aby swiat tutaj odwiedzal jego grob :!: Ale nie ma co sie zalic :!: Papiez nigdy w Polsce nie spocznie, no chyba ze jego serce...
przez Lis
#5898 Owszem, jest polakiem, ale służył całemu światu. Nie możemy myśleć typowo po 'polskiemu', że skoro pochodzi z naszego kraju, tylko my mamy prawo do niego.
przez mała Mi
#5900 zapalmy dziś w oknach świece na znak pamięci :!: :!: :!:
:cry:

[*] [*] [*]