OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest poniedziałek, 11 listopada 2019, 20:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 16:26 

Witajcie, dziś na blogu M-Banku, pojawił się wpis informujący o nałożeniu opłat za korzystanie z bezpłatnej jak dotąd usługi kart debetowych. Opłata miesięczna zacznie obowiązywać od 1 sierpnia 2011 roku i wyniesie 2zł miesięcznie.

Jak informuje bank: "Wspomniana opłata nie obejmie Klientów korzystających aktywnie ze swojej karty.", natomiast trzeba spełnić dwa zasadnicze warunki. Dokonać w miesiącu płatności bezgotówkowych na kwotę min. 100zł (z czym oczywiście nie ma problemu) oraz wykupić usługę "Wypłaty ze wszystkich bankomatów" (co oczywiście kosztuje 5zł miesięcznie).

Mam tam dwa konta, za jedno bule 15zł na miecha i teraz dojdzie mi 2zł za drugie, przechowuje u nich swoje pieniądze a oni teraz odwalają takie polki. Nie wiem jak wy ale ja jestem skłonny zmienić bank (chociaż tutaj problemów jak dotąd nie miałem).

Jakieś propozycje co do darmowego konta/konta firmowego?

Link do bloga: http://www.mbank.pl/blog/artykul,972,zm ... 011-r.html

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 17:31 

Skarpeta facet tylko Ci pozostaje. Możesz iść do innego banku i płacić za kartę 5 zł/ miesięcznie co najmniej i ok. 15 za konto, plus opłaty za przelewy itp itd. Jak chcesz mBanku zrobić na złość :) to zostaw ich. Z pewnością zadzwonią do Ciebie i zjadą do złotówki za kartę. Może i nawet ogłoszą upadłość jeśli odejdziesz. Ale ok, spróbuj ich zastraszyć, wyślij im maila, że odchodzisz :). Za likwidację konta zapłacisz od 50 zł w górę :) czyli dwa lata i trzy miesiące opłat za kartę w mBanku.
Konta firmowe są tylko po to, aby US miał do nich wgląd, zawsze są chu.jowe.
Zostań w mBanku, ale zrezygnuj z jednego z kont i załóż sobie subkonto w drugim. Zaoszczędzisz pare złotych i będzie Ci wygodniej.

Ostatnio edytowano czwartek, 2 czerwca 2011, 17:34 przez Gn4, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 18:07 

Nie słyszałem, żeby mbank pobierał opłaty za kasowanie konta. Jeśli tak, to na pewno w tym wypadku nie będzie mógł, właśnie ze względu na zmianę regulaminu.

PostNapisane: czwartek, 2 czerwca 2011, 21:42 

dzięki, zastanawiam sie jeszcze :)

Strefa czasowa: UTC + 1