OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest piątek, 22 listopada 2019, 05:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wizytówki
PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 16:54 

Zła, ale poczekaj na innych zdanie.

PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 21:38 

Ja się nie wypowiem... Zablokowałem całą zawartość strony na adblocku. Teraz dla mnie jest piękna.
Obrazek
No nie że jestem zajebisty? :twisted:

PostNapisane: czwartek, 3 czerwca 2010, 23:59 

sorki że dopiero teraz ale to nie jest jedyna profesja.

Dzięki rozszerzeniu Adblock Plus odzyskasz kontrolę nad Internetem i będziesz móc przeglądać strony tak, jak chcesz.

Zanim skonfigurujesz wtyczkę to się zastanów jakie informacje chcesz otrzymywać.
W Ozozakupy nie ma żadnych nie chcianych reklam. Istnieją tylko zaprojektowane i opłacane przez reklamodawców , to nie jest serwer darmowy.
Próbujesz oświadczyć użytkownikom że wtyczka której użyłeś jest fajna a to nie prawda.
wprowadzasz ludzi w błąd i sięgasz po narzędzia które mają portal Ozozakupy.pl postawić w nie dobrym świetle. Niech będzie tak jak mówisz. Pokaż screena strony ozorkow.net i będzie wyglądała podobnie. Na siłę próbujesz mnie zniszczyć a to akurat ci się nie uda. Nawet jeśli masz wsparcie ze strony Michała . Choć wątpię żeby tak było po prostu nie potrafisz odpuścić (jednoznaczne z nie umiesz się poddać). Jak wszyscy zauważyli jesteś fenomenem ale nikt nie może zweryfikować czy to prawda. Tak nie można brnąć w nie skończoność. Powoli sam nam udowadniasz że twoje posty jak i ankiety mają na celu zniszczyć portal Ozozakupy.pl . Co ci się nie uda tak po prostu. Bo ludzie potrafią myśleć i tego nie przewidziałeś. Nie piszesz dla robotów.

Na początku pisałeś że grafika jest do bani , teraz to wygląda na to że że udostępniamy tylko spam.

Powiem ci tylko że tego typy posty idą do producentów systemu. Powiedzieli mi "po co?.Przecież to widać że gość nie ogarnia systemu."

turbasen Jak tylko masz ochotę to chętnie skontaktuję cię z osobą która tak napisała.

Pytanie do no limited nie chcę źle zrozumieć twojej wypowiedzi tobie nie leży czcionka czy napis który przedstawia portal. I broń boże nie chcę cię obrazić.

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 01:17 

Cytuj:
W Ozozakupy nie ma żadnych nie chcianych reklam.

Zgadzam się.
turbo napisał(a):
Próbujesz oświadczyć użytkownikom że wtyczka której użyłeś jest fajna a to nie prawda.

Ale gadasz głupoty. W którym miejscu napisałem, że ta wtyczka jest ach i och? Po prostu jest bardzo pomocną aplikacją.
turbo napisał(a):
Pokaż screena strony ozorkow.net i będzie wyglądała podobnie.

Ponieważ wchodzę na ozorkow.net kilkadziesąt razy dziennie, zablokowałem adblockiem wszystkie grafiki. Strona jest wtedy naprawdę bardzo czytelna i nie ściągam wielu pierdół które mi zawalają komputer. Wtyczkę adblock plus zainstalowałem przede wszystkim, ponieważ ja i wiele innych osób posiada limit na Internet. Tak, tak. Nie każdy mieszka w centrum Ozorkowa...
turbo napisał(a):
wprowadzasz ludzi w błąd i sięgasz po narzędzia które mają portal Ozozakupy.pl postawić w nie dobrym świetle.

W którym miejscu napisałem, że ozozakupy.pl to kopalnia spamu? W żadnym. Skoro kojarzysz wtyczkę adblock plus jako jedynie filtr antyspamowy to gratuluję...
turbo napisał(a):
Choć wątpię żeby tak było po prostu nie potrafisz odpuścić (jednoznaczne z nie umiesz się poddać).

I ViceVersa w twoją stronę. Ta grafika jest po ch*ju. Nie przekonasz mnie do tego, że jest super. Jak sam napisałeś, nie każdemu musi się podobać. Dobrze że są takie osoby którym się podoba.
turbo napisał(a):
Na siłę próbujesz mnie zniszczyć a to akurat ci się nie uda.

Nie, zapytałeś ozoforumowiczów o zdanie nt. wizytówek. Powiedziałem swoje, mogę?
turbo napisał(a):
Jak wszyscy zauważyli jesteś fenomenem ale nikt nie może zweryfikować czy to prawda.

Moja żona mi to mówi codziennie w nocy i gwarantuję Ci że to prawda. :P
turbo napisał(a):
Powoli sam nam udowadniasz że twoje posty jak i ankiety mają na celu zniszczyć portal Ozozakupy.pl

Po co ja miałbym to robić? Bo ci zazdroszcze? No sorry, dla mnie to glupi pomysł robić portal w 22 tys. mieście nt. zakupów... Nie ma czegoś takiego w Łodzi, Wrocławiu, Wawie to ma wyjść w Ozo? No chyba, że mnie poprawcie... Moje działania mają na celu nie zniszczyć ciebie tylko pokazać ci jak dużo pracy nad tą stroną.
turbo napisał(a):
Bo ludzie potrafią myśleć i tego nie przewidziałeś.

Jeden człowiek myślał, a potem majtek nie mógł doprać - tak mawiał dwadzieścia kilka lat temu mgr Libiszewski z LO...
turbo napisał(a):
"po co?.Przecież to widać że gość nie ogarnia systemu."

Pewnie, że nie ogarniam systemu. Adblock służy mi do:
1. Blokowania flashów na stronach.
2. blokowanie grafik podczas odświeżania
3. Blokowanie reklam.
I powiem Ci jeszcze, że na ozorkow.net też mam poblokowane reklamy. Żaden mikomp.biz mi nie mruga, ani skylan. Po prostu lubię mieć ład na biurku, w zeszycie i również na monitorze.
Cytuj:
turbasen Jak tylko masz ochotę to chętnie skontaktuję cię z osobą która tak napisała.

Nie mam ochoty, bo nie siedzę w adbloku. Tak jak napisałem wyżej. Potrzebuję go do najprostszych czynności. Gdy widzę flasha to klikam blokuj i gra muzyka. 100kb, przy kazdym przeładowaniu strony to dla mnie dużo, szczegolnie gdy się ma 2gb limitu.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie - chętnie odpowiem.

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 08:39 

turbo napisał(a):
Pytanie do no limited nie chcę źle zrozumieć twojej wypowiedzi tobie nie leży czcionka czy napis który przedstawia portal. I broń boże nie chcę cię obrazić.

Jeśli się nie mylę nie zmieniłeś czcionki akurat prawda? Styl czcionki mi się nie podoba, moim zdaniem poszukaj jakiejś podobnego do "ozorkow.net"

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 21:04 

Turbasen myślę że nie potrzebnie skaczemy sobie do gardeł. Odebrałem twoje posty jako atak bo w temacie prosiłem o wypowiedzi na temat wizytówek a nie szaty graficznej. Ale niech będzie nie musi ci się podobać grafika i masz do tego pełne prawo.
Co do samego pomysłu na stronę to się okaże . Generuje ona koszty co miesiąc ok 500zł . Postanowiliśmy że będziemy utrzymywać stronę przez równy rok czyli od marca do marca. Jeśli strona nie zacznie na siebie zarabiać to po prostu zniknie z sieci. I oczywiście tu mówią za siebie przyznam się do porażki. Ale jeśli nie spróbuję to się nie przekonam.
Wierz mi że zanim powstała strona sam pomysł był omówiony w szerszym gronie i wszyscy twierdzili że pomysł jest ok.
Być może masz rację że to będzie całkowita klapa ale jak już pisałem dowiemy się w marcu.

Co do ponownego rozruchu Ozozakupy.pl który miał nastąpić dzisiaj muszę z przykrością powiedzieć że nie nastąpi. Z przyczyn technicznych . Pośpiech jest jak wszyscy wiemy złym doradcą.

No limited jaką czcionkę proponujesz? Wierz mi że ustawimy taką czcionkę jaka zaproponujesz.

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 21:21 

Turbo co generuje aż tak wysokie koszty?
Ciężko mi zaproponować jakąś czcionkę. Przydałby się jakiś grafik (niekoniecznie dobry), który podrzuciłby kilka pomysłów.

PostNapisane: piątek, 4 czerwca 2010, 21:26 

Utrzymanie firmy bo bez tego nie można by było prowadzić takich usług. Ozozakupy działa jak najbardziej legalnie.

PostNapisane: sobota, 5 czerwca 2010, 07:01 

jeżeli rzeczywiście założyłeś firmę żeby prowadzić ten portal to gratuluję Ci rozumu...

PostNapisane: sobota, 25 grudnia 2010, 17:29 

uhh ta strona jest dla mnie naprawdę fenomenalna...ja rozumiem że to jakiś "portal", grafika musi być zoptymalizowana pod kątem szybkości itp...ale...wygląda strasznie i jednak przydałoby się troszkę ją zmienić. jak narazie to tylko odpycha swoją brzydotą.
a te wizytówki...może i dobry pomysł ale wykonanie słabe...

PostNapisane: sobota, 25 grudnia 2010, 17:34 

Jakim cudem Ty wykopałeś tak stary temat?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1