O wszystkim innym.
przez paulina_20000
#104789 Nadwaga to także mój problem, dlategp zakładam o tym temat na forum, aby inni z podobnym problemem mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami, radami. Ważę trochę za dużo, 175 cm wzrostu, waga 84 kg. Chciałabym ćwiczyć w grupie, dlatego myślę o zapisaniu się na zajęcia, ale nie na siłowni czy w klubie fitness. Chodzi o wczasy odchudzające, całość jest pod kontrolą specjalistów. Nie jestem pewna tylko jaki to konkretnie koszt i gdzie jest sprawdzone miejsce? Proszę o Wasze porady m.in. w tym temacie, bo sądzę, że może to być ciekawy sposób.
Avatar użytkownika
przez szpiq
#104790 albo chcesz schudnąć albo iść na wczasy odchudzające, jedno ma mało wspólnego z drugim. mniej tłuszczy, mniej cukrów, mniej białka, więcej węglowodanów, do tego jakiś suplement wspomagający spalanie kalorii i wytrzymałość podczas treningu + sumienny trening 3-4 razy w tygodniu (1 raz oporowo do wyczerpania sił). Po 3-4 miesiącach zobaczysz rezultaty, inaczej się nie da i nie daj się naciągnąć.
Avatar użytkownika
przez szpiq
#104794 napisałem o węglowodanach ze względu na to, że wspomagają regeneracje a co za tym idzie przybywa siły na treningu a co za tym idzie trening jest bardziej efektywniejszy.

ps. ewentualnie można zarzucić Carbo przed treningiem :P
przez ozorkow.net
#104797 Szpiq, nie je się węglowodanów, ponieważ organizm najpierw je spala podczas treningu, a nam zależy na tłuszczu. Jeść dużo białka, z którego się budują mieśnie, a to przeważnie one spalają tłuszcz i przyspieszają nas metabolizm.
przez szyja
#104811
ozorkow.net napisał(a):Szpiq, nie je się węglowodanów, ponieważ organizm najpierw je spala podczas treningu, a nam zależy na tłuszczu. Jeść dużo białka, z którego się budują mieśnie, a to przeważnie one spalają tłuszcz i przyspieszają nas metabolizm.

W pełni się zgadzam. Poza tym ograniczyć spożycie chleba i węglowodanów , jeśli już jesz chleb to bez dodatku pszenicy, na noc najlepiej w ogóle,a także jak najmniej węglowodanów, nie pić napojów typu cola, woda smakowa itp. bo to źródło cukru, dużo owoców to tak ogólnikowo.
Avatar użytkownika
przez doti
#104815 ozorków .net napisał:ograniczyć spożycie chleba

piekarnie sie po zamykają i braknie stanowisk do pracy
przez gannicus
#107302 Moja żona ostatnio zaczęła chodzić na zabiegi zwane endermologią. Zabieg zwany odchudzanie w Łodzi w salonie odnowy biologicznej cashmire czy jakoś tak. Ogólnie zaczęła trzymać dietę, więcej się ruszać + te zabiegi i po pół roku efekty są widoczne.
przez srokaa
#107342 Mój kumpel zrzucił 10 kg w 3 miesiące nie jedząc pszenicy. Sam w sobie był szczupły, ale zawsze miał spory brzuch. Co najlepsze pił piwo, zjadł czasami coś słodkego. Najśmieszniejsze, że zgubił właśnie pszeniczny brzuch.
Avatar użytkownika
przez sanna89
#108978 A ja czytałam tutaj: https://poradyfit.pl/otreby-smukla-sylwetke/ , że aby mieć smukłą sylwetkę wystarczy jeść otręby. Myślicie, że to się sprawdzi, bo już sama nie wiem, co mam stosować, żeby trochę schudnąć?