O wszystkim innym.
Avatar użytkownika
przez staska146
#108467 Jakie Waszym zdaniem są lepsze studia - dzienne czy zaoczne? Wybieram się na Europejską Uczelnię w Warszawie, która ma duży wybór ciekawych kierunków, np. administracja studia licencjackie Warszawa . Można studiować tam stacjonarnie i niestacjonarnie, a Wy, jakie wybraliście studia?
przez adrian54
#108586 Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy pracujesz czy nie. Ja studia I stopnia robiłem dziennie, bo nie miałem żadnego doświadczenia po liceum. Postanowiłem kontynuować kierunek na studiach podyplomowych z grafiki reklamowej http://grafika.wse.krakow.pl/studia/studia-podyplomowe/ i tutaj już jednocześnie łączę je z pracą, dlatego studiuję zaocznie. Ogólnie nie polecam wybierania studiów zaocznych gdy nie ma się żadnego doświadczenia. Lepiej zdobyć je na studiach dziennych i później po znalezieniu dobrej posady przenieść się na zaoczne. Wiele uczelni to umożliwia.
Avatar użytkownika
przez Piotr11K
#112838 Ja też mam podobny dylemat. Chyba na początku pójdę na dzienne, a potem jeśli będę chciał przejść na zaoczne to to zrobię. Wybieram się na psychoterroryzm studia licencjackie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/bezpieczenstwo-wewnetrzne/psychoterroryzm. To dopiero co otworzona specjalność na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na UTH.