O wszystkim innym.
Avatar użytkownika
przez pate46
#108588 Co robicie w wolnym czasie: oglądacie filmy, a czy może czytacie książki i blogi? Bo ja przyznam, że ostatnio wzięłam się za zaległe książki i do tego czytam również blog. Ten blog: http://promuj.urbanskinet.pl wybrałam, ponieważ są na nim wpisy dotyczące różnych tematów, a nie tylko jednego. Ale najbardziej podobają mi się te związane z turystyką. A jak u Was?
przez adrian54
#108597 Ja jak mam wolny wieczór to lubię posiedzieć w mieszkaniu ze znajomymi. Bardzo często gramy też w gry planszowe http://cobi.pl/zabawki/gry-rodzinne/ Jak dla nas - im trudniejsze tym lepsze. Oprócz tego lubimy klasyczne Monopoly, albo takie, w których liczy się refleks - szybka odpowiedź albo szybkie myślenie. Świetna zabawa, polecam! Teraz na rynku jest wiele bardzo fajnych gier, także dla dorosłych :)
Avatar użytkownika
przez Piotr11K
#112774 Ja duużo gotuję. Uwielbiam to, ciągle próbuje nowe przepisy albo staram się sam je tworzyć. Niedawno kupiłem nowy piekarnik z https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-do-zabudowy-151.html, więc teraz ciągle robię zapiekanki lub ciasta. Ostatnio robiłem udka w sosie musztardowo-miodowym - wyszły przepyszne.
Avatar użytkownika
przez Jakub89
#112841 Jakbyś jeszcze rozglądał się za jakimś dobrym sprzętem AGD to polecam Ci zajrzeć na http://maxelektro.blogx.pl/. To strona, która prezentuje ofertę jednego z popularnych sklepów zajmujących się sprzedażą tego typu sprzętu. Myślę, że warto poprzeglądać.