Czyli wszystko co się dzieje wokół...
przez Cyrkowiec
#82524 Szanowe dzieci , Szanowni rodzice mam zasczyt zaprosić Państwa na Bajkowy program Cyrku Arena który już jutro zaprezentuje się w Waszym mieście. W programie m.in.: zebry,wielbłądy, kuce , konie , lamy , osły , kozy , pies Bernardyn. A także: żonglerka nogami, hula-hop, kominiarze na drabinach , akrobaci napowietrzni , balans ze szkłem , tresura pudli oraz wiele innych atrakcji!!! A bawić państwa będzie nasz clown : FERDYNAND WSPANIAŁY! W bufecie smaczne przekąski i gadżety cyrkowe. Serdecznie Zapraszamy!!!
przez Lucky Star
#82552 Wszystko fajnie ale mogli by już kupić pięknemu bernardynowi normalną obroże i smycz !! Tym bardziej, że psina już parę latek ma i sporo zarobiła dla nich, a za zdjęcie z nią wołają 15zł a nie trzymają ją na łańcuchu jak krowę !!!
przez Cyrkowiec
#82669 Bilety w cenie 10 zł do lat 17 , 50 złotych dla dorosłych - sektor
:D
przez Quecz
#82682 wyjście do cyrku = 50zł Pan + 50zł Pani + 10zł pierwsze dziecko, a drugie musi zostać w domu bo zabraknie na popkorn :oops:
Ostatnio edytowano niedziela, 24 kwietnia 2011, 08:57 przez Quecz, łącznie edytowano 1 raz
przez FenX
#82685 zrobili sobie trochę antyreklamę tym postem z cenami :)

na ich stronie jest ładnie wyszczególnione że to 50zł = (dorosły + możliwe dwoje dzieci)
http://www.cyrk-arena.cba.pl/bilety.html
przez Cyrkowiec
#82709 Każdy głupi może sobie wejść na strone i przeczytać ceny biletów , lecz 1 z forumowiczów spytał mnie o ceny więc podałem :) . Acha i inne cyrki mają jeszcze droższe ceny biletów i program mają na dużo niższym poziomie :) .