Napisz jakiej pracy poszukujesz, a może szczęście Ci dopisze...
przez doti
#49475 co potrafisz robic i ile potrzebujesz minimum zarobic?? moze ci podpowiem gdzie potrzebuja bo sam niedlugo tam ide do pracy

szczegóły na pw
przez DARIO
#49492 37 lat, średnie techniczne, uprawnienia na wózki, suwnice, komputer, doświadczenie na magazynie ale może być również produkcja. Co do sumy... czekam na propozycję. Jak macie jakieś konkretne propozycję piszcie: DariOzor@interia.pl
przez DARIO
#49521 Rossman na ul. św.Teresy, wasmach 17 napisz mi coś więcej na maila.Pozdrawiam.
A jak z pracą na terenach po Morfeo ?

Kto ma dla mnie jakąś pracę w /lub okolicy Ozorkowa. Próbowałem dostać się do Procter & Gambler w Aleksandrowie Łódzkim ale po ankiecie, dwóch zestawach testów w Łodzi oraz rozmowie kwalifikacyjnej w Aleksandrowie - cisza. Do HTL też złożyłem CV.
Ostatnio edytowano wtorek, 24 lutego 2009, 22:37 przez DARIO, łącznie edytowano 2 razy
przez BBoy
Ostatnio edytowano wtorek, 17 marca 2009, 22:42 przez BBoy, łącznie edytowano 2 razy
przez DARIO
#50829 Z pracą jest słabo, ale idzie wiosna w końcu coś się ruszy. a jak w Tubądzinie ?
przez wasmach17
#50834 A jak z praca dla kierowców? (C+E) Ktoś coś słyszał?
Ostatnio edytowano piątek, 20 marca 2009, 17:00 przez wasmach17, łącznie edytowano 1 raz
przez basba
#50885 Z tego,co mi wiadomo-za moment "ruszy" Polska Woda.Proszę wszelkie pytania kierować pod nr tel.: (042) 277 19 92 (Codziennie od 08.00-16.00).Dzwoniąc,proszę pytać także o inne oferty pracy:)
przez nici_owp
#51497 w DPD tam zawsze przyjmuja ludzi ktorzy maja doswiadczenie z magazynem.. wiem bo sam tam pracowalem nawet jak nie mialem dowodu to na zlecenie w wakacjie pracowalem co wakacje i moi kumple do tej pory tam pracuja .. wystarczy dac CV czesto ludzie odchodza to czesto przyjmuja praca na noc .. sa dwie zmiany od 19 do 3 i od 21 do 4 czasami 5 .. pensja 9 zl na godzine do reki ... pierwsze 3 miesiace umowa zlecenie..