Napisz jakiej pracy poszukujesz, a może szczęście Ci dopisze...
przez DARIO
#49471 Jak wszyscy wiedzą znalezienie pracy w Ozorkowie graniczy z cudem, strefa pada, kryzys nabiera rozmiaru. Interesują mnie firmy z poza Ozorkowa, które wożą swoich pracowników, bo przyznacie sami że autobusów pracowniczych jest coraz więcej. Jak coś wiecie na ten temat piszczcie.
przez doti
#49475 co potrafisz robic i ile potrzebujesz minimum zarobic?? moze ci podpowiem gdzie potrzebuja bo sam niedlugo tam ide do pracy

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 15:16 ]
szczegóły na pw
przez DARIO
#49492 37 lat, średnie techniczne, uprawnienia na wózki, suwnice, komputer, doświadczenie na magazynie ale może być również produkcja. Co do sumy... czekam na propozycję. Jak macie jakieś konkretne propozycję piszcie: DariOzor@interia.pl
przez DARIO
#49521 Rossman na ul. św.Teresy, wasmach 17 napisz mi coś więcej na maila.Pozdrawiam.
A jak z pracą na terenach po Morfeo ?

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 21:33 ]
Kto ma dla mnie jakąś pracę w /lub okolicy Ozorkowa. Próbowałem dostać się do Procter & Gambler w Aleksandrowie Łódzkim ale po ankiecie, dwóch zestawach testów w Łodzi oraz rozmowie kwalifikacyjnej w Aleksandrowie - cisza. Do HTL też złożyłem CV.
Ostatnio edytowano wtorek, 24 lutego 2009, 22:37 przez DARIO, łącznie edytowano 2 razy
przez BBoy
#50623 Z tego co mi wiadomo wożą do Strykowa firma Gilette pakowanie maszynek kasa około 1100 zł wiem bo ktoś mi mówił informacja nie sprawdzona i wożą z Ozorkowa niestety umowa zlecenie.Jeśli byłbyś zainteresowany to mogę dowiedzieć się o szczegóły
Ostatnio edytowano wtorek, 17 marca 2009, 22:42 przez BBoy, łącznie edytowano 2 razy
przez janusz8722
#50648 Ja tam robiłem ale na lego na magazynie a magazynier nie może iść na linie na terenie niema zadnej pracy na morfeo czy jakies wykonczeniówki
przez DARIO
#50650 Ten Stryków to chyba niewypał, słyszałem różne opinie ale ogólnie kiepsko ponoć nie zawsze jest robota.
przez janusz8722
#50667 NIe no jest wypłacalny ale jak niemasz roboty to siedzisz w domu a przyjmuja staruchów do roboty a mlodych nie chca wtym jest sens robiłem tez na giilett na magazynie rok temu a potem przeszłem na lego na magazynie robota byla super były nocki i sie kimało a teraz to lipa jest bo narazie tylko sonoco robi
przez DARIO
#50829 Z pracą jest słabo, ale idzie wiosna w końcu coś się ruszy. a jak w Tubądzinie ?
przez wasmach17
#50834 A jak z praca dla kierowców? (C+E) Ktoś coś słyszał?
Ostatnio edytowano piątek, 20 marca 2009, 17:00 przez wasmach17, łącznie edytowano 1 raz
przez basba
#50885 Z tego,co mi wiadomo-za moment "ruszy" Polska Woda.Proszę wszelkie pytania kierować pod nr tel.: (042) 277 19 92 (Codziennie od 08.00-16.00).Dzwoniąc,proszę pytać także o inne oferty pracy:)
przez dealer3
#50897 z tego co mi wiadomo Fructa w leczycy sie podnosi powoli i przyjmuja po woli jakiś tam ludzi , oraz htl leczyca przyjmuje nonstop ale jakie tam sa zarobki to ja tego nie wiem bo w leczycy jestem od swieta
przez nici_owp
#51497 w DPD tam zawsze przyjmuja ludzi ktorzy maja doswiadczenie z magazynem.. wiem bo sam tam pracowalem nawet jak nie mialem dowodu to na zlecenie w wakacjie pracowalem co wakacje i moi kumple do tej pory tam pracuja .. wystarczy dac CV czesto ludzie odchodza to czesto przyjmuja praca na noc .. sa dwie zmiany od 19 do 3 i od 21 do 4 czasami 5 .. pensja 9 zl na godzine do reki ... pierwsze 3 miesiace umowa zlecenie..