OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest środa, 11 grudnia 2019, 23:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 17:54 

no limited napisał(a):
Ktoś chyba sobie dopisuje historyjki... :-) I nie rozumie pewnych spraw.

Dobrze, że ty rozumiesz...

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 18:52 

Racja.

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 19:40 

dajcie już spokój, czego Wy się czepiacie?
dla mnie klub ma styl i urok i właśnie w tym rzecz, jak na ozorków to jest zajebiście i wiele klubów w innych miastach może pozazdrościć Intro.

nie było niczego - źle
powstało coś - jeszcze gorzej, sramto tamto

mnie też się sala taneczna nie podobała ale przyjąłem do wiadomości to że jest niewykończona

dajcie już spokój ;)

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 21:22 

Oświadczenie !

Restauracja Tramp ,powtarzam restauracja -nie ma nic przeciwko Klubowi Intro ani
jego fanom. Nie wypowiada się co do wystroju czy organizacji ponieważ to zupełnie
inna charakterystyka lokalu. Mam nadzieję że dodatkowy klub w mieście to plus dla miasta i zadowolonych klientów , mają po prostu większy wybór.
Dla zainteresowanych potwierdzam 08.01.2011 - sobota o godz.18.00 było 6 osób,później
dużo,dużo więcej.Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy.Restauracja Tramp :lol:

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 22:00 

jak baby na rynku jedno na drugie gada :D

PostNapisane: wtorek, 11 stycznia 2011, 22:51 

jeszcze się taki nie urodził by każdemu dogodził ;P ... dlatego na takim jarmarku się nie wypowiadam :)

PostNapisane: środa, 12 stycznia 2011, 23:32 

a czy w tą sobote i każdą już będą te imprezy czy normalne działanie pubu?

PostNapisane: środa, 12 stycznia 2011, 23:56 

W tą sobotę normalnie Intro otwarte, ale najprawdopodobniej bez imprezy na dolnej sali. W ubiegłym tygodniu było oficjalne otwarcie a zarazem sprawdzian lokalu, tzn.jak się przyjmie taka forma imprezy w Ozo, ile ludzi będzie przychodzić, itp. Właściciele już wiedzą co mają poprawić, aby było lepiej. Na pewno będa chcieli wykończyć elegancko dolną salę oraz zrobić męską toaletę. Wtedy prawdopodobnie imprezy co sobotę znów ruszą.
Na pewno teraz muszą włożyć wysiłek w reklamę lokalu - nie tylko w internecie.
Dochodzą słuchy, że będzie można w Intro różne imprezy obejrzeć. Chodzi mi o sport.

Ostatnio edytowano środa, 12 stycznia 2011, 23:57 przez andrzej28, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 00:19 

najlepsza reklama w ozo to plotka, a myśle, ze na impreze więcej osób wpadnie niż do pubu... i co za tym idzie "gdzie byłeś... w intro... itd... "

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 20:29 

Zaczne od cytatu : andrzej28 " Ważne, że coś robią a nie nastawiją się na sprzedaż piwa i czegoś do zjedzenia jak to jest w prawie wszystkich innych lokalach w Ozo"
Bardzo cenie sobie ta wypowiedz jesli jest tak naprawde. Gdzieś tam dojrzałem komentarz że muzyka taka sobie bądz kiepska .. Rzecz gustu, bo wierze ze każdy dj jak i ja stara sie naprawde rozkrecić imprezę do granic możliwości . Niezależnie od tego jaka jest tam toaleta , badz ze nie ma kostki przed pubem ( hehe :D ) wielki Plus za to za chłopaki działają :) Ja grając kiedys ( zaczynajac ) w czworce w garażu spotkalem sie z pozytywnymi komentarzami , ma to swoj jakis urok . Zeby impreza byla świetna wystarczy dobra muzyka a co za tym idzie dobry Dj i dobre towarzyswo a za tym idzie juz pełna parą klimat imprezy :) Pozdrawiam CJ Jaro - Ozorków

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 20:43 

cjjaro napisał(a):
badz ze nie ma kostki przed pubem ( hehe )

Dla Ciebie to śmieszne, dla innych nie. Przed domem też zimą nie odgarniasz? Po błocie lubisz chodzisz? Być może nie dla każdego jest to ważne, ale o klubie nie świadczy jedynie wnętrze, ale również to co się dzieje dookoła.

Wiem, wiem... mieszkasz w bloku ;]

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 20:52 

błąd ,mieszkam w domku własnościowym ;] nie bede dyskutował na temat kostki :) kiedys przeciez to bloto zniknie :)

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 23:26 

cjjaro napisał(a):
kiedys przeciez to bloto zniknie

Prognozowany termin: Maj.

Wielokrotnie się wypowiadałem na temat kostki. I podkreślę po raz ostatni, że rozumiem, że kostka to kupa kasy i Intro nie stać (jeszcze mam nadzieję) na jej położenie. I jest to sfera marzeń. Dziękuję, do widzenia.

PostNapisane: czwartek, 13 stycznia 2011, 23:46 

Kostkę nie kładzie się zimą w niepewny, podmrożony grunt - zapewne lepiej wiosną kiedy podłoże bardziej sie ustabilizuje tak, żeby tym, którzy furami na niskoprofillowych "kapciach" progi i dyfusory się nie rysowały :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 7 lutego 2011, 09:18 

Witam. To i ja również dorzucę swoją opinię i uważam, że będzie ona najbardziej wiarygodna. Byłem w INTRO w sobotę wieczorem, ogólne wrażenie bardzo dobre. Odniosę się jednak do tej słynnej toalety. Nawet nie zauważyłem z początku, że jest ona koedukacyjna :). Dopiero gdy minąłem się w drzwiach kabiny z kobietą dotarło do mnie, że jest dla obydwu płci. Mnie to nie przeszkadza, jednak trzy kabiny to za mało, jednakże kolejek do toalety również nie zauważyłem.
Druga sprawa-w tejże toalecie na dzień dobry prowokacja przez łysego otyłego jegomościa, przetłumaczono, zaraz za nią druga próba podjęta przez wysokiego młodzieńca-odstąpił gdy obejrzał sobie łysego.
Trzecia sprawa, może niezbyt smaczna, starszy mężczyzna wychodzący z kabiny toaletowej w towarzystwie młodszego chłopaka. Nie ma co robić sprawy, ale jakoś niesmak pozostał.
Tyle o toalecie. Byłem tam dwa razy, ale emocji sporo :).
Teraz zalety-bar dobrze zaopatrzony, ceny wręcz zachęcające do spożywania. Obsługa miła, szybka, nienachalna.
Bardzo ciekawy pomysł-megaciężkie krzesła :). Nie można tego przesunąć, a co dopiero rzucić :). Pozostałe siedziska wygodne i funkcjonalne.
Z małych niedogodności wymienię zbyt dużą ilość schodów przy wyjściu co w zestawieniu z bardzo dobrym barem i niskimi cenami jest pomysłem niebezpiecznym.
Inna niedogodność-zapach gdy się wejdzie do młyna, mija on jednak szybko przy barze:).
Muzyka-akurat w tle dało się słyszeć muzykę żydowską tego wieczoru, muzyka nie przeszkadzająca, słychać rozmówcę, słychać dźwięki transmisji meczu.
Przekąski-typowe.
Zakaz palenia-standard.
Błoto na zewnątrz-typowe w tej lokalizacji geograficznej. Jak ktoś nie lubi błota niech jedzie do Egiptu.
Ocena ogólna 8/10.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1