O wszystkim innym.
przez Krem
#5618 w szkole ;p
przez szpiq
#5619 ja sie bawiłem very good :D też byłem w Zgierzu w mc-donaldzie :P
przez boresia
#5621 heh....no fajnie bylo:P.....ale tobie chyba nie musze opowiadac:P....tylko nie wiem jak sie jutro do szkoly doczolgam.....chyba mama skrecona kostke:/...
przez myha
#5622 najpierw przez dwie godziny zwiedzałam ozorków :lol: a póżniej udałam się potulnie do szkoły na jakieś tam przedstawienie no a potem nie odpuścili nam paru lekcji jaki wniosek? streżcie się liceum żeromskiego w ozo!!! nie wybierajcie się tu drodzy gimnazjaliści ja drugi raz tej szkoły bym nie wybrała.
przez myha
#5623 czemu nie było mnie w zgierzu buahahaha mój błąd
przez szpiq
#5625 i tylko z tego powodu byś jej niewybrała bo w dzień wiosny były lekcje w szkole?? :) :D :P :) :D :P
przez myha
#5626 ja tu myśle ogólnie ta szkoła jest nieco zrypana jak bym chciała to przecież nie poszłabym wtdey do szkoły
przez Lord Paganus
#5627 Ale pod jakim wzgledem?? Moze bardziej konstruktywna krytyka.
Ale faktycznie jedno mi sie niepodoba: nie mozna palic, nawet w kiblu :P :P :P :P
przez myha
#5629 a kto ci to powiedział? ja pale nawet z kolegami w damskim czasami
ludzie boja sie rosiakowej zadnych szalonych inicjatyw tylko ucz sie i siedz cicho to nie dla mnie
przez Lord Paganus
#5630 Rosiekowej nie trzeba sie bac. Daje sie nieraz weznaki, to fakt. Ale na przyklad ja z moim kumplem wdalismy sie z nia w dyskusjie na temat przemian ustrojowych po 89 roku :) :)
A co do palenia to pewnie jaramy razem i jeszcze jarek. Mam racje.
Ale chodzi mi o meski. Wpada libich albo szalap i trzeba kibel sprzatac mopem :D :D
Dobrze ze robi sie cieplo i bedzie mozna wyjsc na laweczke do parku :)
przez klaudiusz
#5631 Ja niestety pierwszą bitwę z Rosiakową mam przegraną :( Ale trudno. Była troszke cięta i słowami cyt."nie pyskuj" wybiła mnie z tematu. No niestety musiałem przyjąć skruche i powiedzieć przepraszam, ale ogólnie jest spoX :!: :!: :!:
przez Magda_88
#5633 Moim zdaniem tez szkoła jest ogólnie ok, tylko niektórzy ludzie jacyś dziwni no ale spox :D
przez boresia
#5634 my tu gadamy o dniu wagarowicza a ci juz muiseli zaczac o szkole:/....
przez myha
#5635 ja z rosia nie gadalam i nie mam zamiaru ale chyba nie z toba lordzie jakis tam pale a zreszta ostatnio to juz sama bo sie olej z gorem troche trykaja