O wszystkim innym.
przez wiktur
#79570 Orientuje się ktoś może jakie są ceny biletów miesięcznych w autobusach na linii Ozorków-Łódź?
przez FenX
#79573 ulgowy na aurę 60zł
przez RomanDTR
#79574 na gemara ulgowy oczywiscie migawka obejmuje ozorków sokolniki zgierz i łódz to kosztuje 50 zł
przez harnas
#79575 firma gemar w najblizszym czasie sie rozwiaze wiec lepiej sie za pytac przed zakupem biletu miesiecznego
przez madiozo
#79577 z palca wyssane ? masz te informacje chyba
Gemar zaopatrza linie ozorkow-lodz oraz kilka firm dowozac do nich pracownikow na 3 zmiany wiec ma kupe kasy zakupuje nowe autobusy wiec ja nie wiem skad masz to info poza tym gemat i 5 to jedna rodzina wiec czemu mieliby sie rozwiazac
przez RomanDTR
#79579 gemar wyjada 5 a 5 wyjada gemara wątpię ze gemar upadnie ile oni kasy maja za dowóz pracowników itp zresztą obydwie firmy radzą sobie dobrze a pozatym teraz gemar ma najtansze bilety 2 zł ulgowy do zgierza a 5 kosztuje 2.50
przez harnas
madiozo napisał(a):z palca wyssane ? masz te informacje chyba

akurat to jest pewna informacja gdyz pracuje w gemarze i wiem ze niedługo zamykaja interes bo własciciele wyjeżdzaja za granice i musimy sobie wszyscy szukac pracy.
ale kiedy to dokładnie nastąpi to nie wiadomo dokładnie.ale raczej niebawem :(
Ostatnio edytowano sobota, 12 lutego 2011, 12:26 przez harnas, łącznie edytowano 1 raz
przez OzwTeam
harnas napisał(a):firma gemar w najblizszym czasie sie rozwiaze wiec lepiej sie za pytac przed zakupem biletu miesiecznego
:lol: Ty lepszy od andersena jestes :lol:

madiozo napisał(a):wiec ja nie wiem skad masz to info poza tym gemar i 5 to jedna rodzina wiec czemu mieliby sie rozwiazac
Widze ze następne rzetelne źródło info :lol:

akurat to jest pewna informacja gdyz pracuje w gemarze i wiem ze niedługo zamykaja interes bo własciciele wyjeżdzaja za granice i musimy sobie wszyscy szukac pracy.
ale kiedy to dokładnie nastąpi to nie wiadomo dokładnie.ale raczej niebawem :(
No ale tym to mnie rozbroiłeś :wink:
przez harnas
OzwTeam napisał(a):No ale tym to mnie rozbroiłeś :wink:

prawda boli :( :(
przez OzwTeam
#79601 to napisz mi na pw z kim mam przyjemnosc bo skoro tam preacujesz to na pewno sie znamy :wink:

[ Dodano: Sob Lut 12, 2011 20:39 ]
A czy to czasem nie "chwyt,, marketingowy jednej z ozorkowskich firm żeby u nich kupować bilety miesięczne? Poza tym zdjęcie autobusu z linii nie odbywa sie z dnia na dzień kolego :wink:
przez harnas
#79607 powiedzmy ze nie mam ochoty ujawniac publicznie czym tak naprawde zajmuje sie w gemarze :D

nie wszyscy musza wiedziec a takie informacje sie roznosza jak swieze "bułeczki"

OzwTeam napisał(a): Poza tym zdjęcie autobusu z linii nie odbywa sie z dnia na dzień kolego :wink:

dlatedo ja nie pisze ze nastąpi np jutro tylko niebawem np 3 m_ce.nie wiem dokładnie ile trwa procedura związana z zakonczeniem działalnosci firmy usługowej :D :(

[ Dodano: Sob Lut 12, 2011 21:02 ]
OzwTeam napisał(a):A czy to czasem nie "chwyt,, marketingowy jednej z ozorkowskich firm żeby u nich kupować bilety miesięczne?

gdyby tak miało byc to bym raczej za reklamował inna firme przewozowa :D :D
przez OzwTeam
#79608 Nie widze pw wiec dalsza rozmowa sensu nie ma,nie jestes żadnym żetelnym źródlem informacji wiec nie wymyślaj :wink: . Tyle w temacie na pewno znali byśmy się gdybyś tam pracował. :D
przez harnas
#79610 znamy sie napewno ale ja nie musze i nie chce sie ujawniac.
post wyzej
przez RomanDTR
#79632 gdyby nawet gemara zamykali to troche by lipa była. Piatka też jeżdzi jak chce zadużego taboru niema to niebedzie jej zawsze. I wtedy podniosą bilety co wogule niebedzie sie opłacało jeżdzić autobusami. I bedzie trzeba się przeżucić na najstarszy środek transportu w tym mieście czyli tramwaj
przez harnas
RomanDTR napisał(a):I bedzie trzeba się przeżucić na najstarszy środek transportu w tym mieście czyli tramwaj

który tez planuja zlikwidowac :( :(