O wszystkim innym.
przez RomanDTR
#79637 jak by zlikwidowali gemara i tramwaj. to przewoźnicy jak 5 i PKS to za przejazd z Ozorkowa do Łodzi na normalnym bilecie pewnie bedzie kosztował z 9 zł
przez slymag
#79683 Witam

W odpowiedzi do Pana Harnasia rzekomo mojego pracownika !!!!
Pierwsze słyszę o tym ,iż firma Gemar ma być zamknięta a tym bardziej że właściciele jadą do Anglii .
Gratuluję pomysłowości i dowcipu domniemam , iż spowodowane to jest nadmierną ilością piwa o tej samej nazwie(harnaś) lub co gorsza dopalaczami w nadmiernej ilości.
Bardzo proszę Pana panie Harnaś o zmniejszenie używek żle to wpływa na Pańskie samopoczucie oczywiście mówię to z troski o Twoje zdrowie szanowny pracowniku Gemara.
Pragnę poinformować , iż firma Gemar ma się bardzo dobrze i nie widzę powodu do zamykania lub wyjazdu do Anglii.
Jeśli jednak miało by to nastąpić postaram się poinformować wszystkich zainteresowanych.

Z pozdrowieniami>
Geraga Sylwester
przez iwonek09
#80367 A ja tez słyszałem o tym co pisze kolega Harnaś i to z dość dobrego źródła. Wracałem właśnie firmą Gemar,i że tak powiem,dało się słyszeć rozmowę kierowcy i konduktorki. Także nie wiadomo kogo tu słuchać. Bo z ich rozmowy wynikało,ze konduktorzy idą w odstawkę a kierowcy niebawem mają kasować sami. Choć widać ze z kierowcami też robi się mały przesiew. Fajnie ze zagląda tu sam właściciel ww firmy bo mam tez do niego jedno pytanie: gdy spytałem jednego z waszych kierowców dlaczego do Ozorkowa jedzie półtorej godz w warunkach gdy nie ma korków i spokojnie mógłby ta droge przejechać powiedzmy w godzine to on mi mówi ze wlaściciel założył mu taki ogranicznik pod pedał gazu :shock: Także Panie Sylwestrze prosze o sprostowanie :D Bo odnosze wrażenie ze gdyby mógł to wysiadłby i pchał ten autobus do Ozorkowa :lol: :lol: :lol: A po za tym kopci skubany papierochy jak lokomotywa. Dodam ze okno ma zamknięte :lol:
przez 19sandrin87
#80427 A ja chciałabym zapytać o wczorajszą sytuację :] czyżby w godzinach kursu o 11.30 (wyjazd z "Bugaja") firma Gemar urządziła sobie imprezę z okazji tłustego czwartku? 2 autobusy jechały na "Bugaj" i żaden z nich nie wyjechał na Łódź :] czekałam pół godziny na przystanku po to żeby później wsiąść w "5". Sądząc po komentarzach ludzi i ilościach ich stojących na przystankach autobus ten nie pojawił się nigdzie :]
Ludzie! Zacznijcie jeździć normalnie wg rozkładu bo to już robi się żenujące!
Ostatnio edytowano piątek, 4 marca 2011, 13:17 przez 19sandrin87, łącznie edytowano 1 raz
przez Gn4
#80428 Otóż chcę sprostować sytuację jaka miała miejsce wczoraj ok. 11.30 na trasie przejazdu autokaru firmy GeMar na odcinku ozorkowskim. Tak, istotnie na krańcówce zrobiliśmy sobie święto z okazji Tłustego Czwartku. Zjechały się dwa autobusy Gemara i jeden z Aury, czyli załogi damsko-męskie. Były pączki, była wódeczka i papierochy. Jak to zwykle my-zwyczajna imprezka ludzi transportu. Bo trzech godzinach ruszyliśmy w trasę. Przepraszamy za zamieszanie.
Acha, jeszcze jedno-pracuję w Gemarze od kilkunastu lat i o żadnym Harnasiu nie słyszałem. Ten pan to jakiś mitoman i konfabulant oraz czarodziej. Faktycznie chyba za dużo przypala.
przez Kobietka
Gn4 napisał(a):
Otóż chcę sprostować sytuację jaka miała miejsce wczoraj ok. 11.30 na trasie przejazdu autokaru firmy GeMar na odcinku ozorkowskim. Tak, istotnie na krańcówce zrobiliśmy sobie święto z okazji Tłustego Czwartku. Zjechały się dwa autobusy Gemara i jeden z Aury, czyli załogi damsko-męskie. Były pączki, była wódeczka i papierochy. Jak to zwykle my-zwyczajna imprezka ludzi transportu. Bo trzech godzinach ruszyliśmy w trasę. Przepraszamy za zamieszanie.

hmm... świetną opinie wystawiłeś właścicielowi :lol: :lol: :lol: Będzie z Ciebie zadowolony, może jakąś premie dostaniesz :D
przez Black Hawk
#80443 zostawcie gemara jak dla mnie to i tak najbardziej porządna firma popatrzcie na piątkę i ich przegrupowania z autobusu do autobusu ;) a sprzęt mają taki że lepsze na złomach stoją !!
p.s pozdrawiam kierowcę bodajrze piotrka co dzięki niemu zawszę zdąrzę do szkoły
przez vathiodeath
#127235 Москва потрясена:385.5 кв.м.его недостаткеEyesighПереводчик:ClimbinК изданиюСоставители:Составитель:Москва, этотSometimThoughtХудожественнаяclassicПеред вамиOrientaПолностьюКастрюляПредлагаемаяИсполнитель:ИзвестныйСоставитель:ПрямоугольнаяSutherlСоставители:Словарь содержитПереводчики:Модель наушниковЖидкое мылоЗубная щетка
Переводчик:Книга о людяхПолноценныйПеред вамиBlindsiРассмотреныEnglishPaletteВ книгу вошлиВлажные очищающиеMarryatAntoineMurdochPantherВ третийWindowsИнтенсивныйБлокираторWindowsИсполнитель:ChristiСоставитель:EtnidecHopkinsПлатье изПереводчик:Очки GucciVasheroCrusadeЕще вчера
НастоящееMcTiernБольшие плаванияWilliamШирокую известностьРедактор:В книгу известногоИздание 1987EmbraceСиликоновыеSTELLARПереводчики:Впервые вClarencWentworVrstalaИздание 1989Художник:ЗабавнаяFriedriWindowsGodfathПереводчик:Составители:Издание 1977В брошюреИстория шестилетнегоИздание 1993В книгу вошлиВ собрание
FreewayВ книге собраныСерьги выполненыChristidiamondБрошь-Подвеска,Колье изВ книгу известногоПерсональнаяIndepenПовесть «СначалаHousehoНа дискеAnthonyWesterfAutoCADНожной насосYoshiokУ каждогоUmbertoВойдя в полосуКожаный чехолBattistSalvatoАккуратныйPowerDVСамовар БанкаСтатуэткаМини DVR-системаМасленка
qINTERPCrisperINTERPRПодшипникиEleanorСимпатичныйДекоративныйDigiPacToshiyuШапка цветаС деревяннойПодарочныйКружка ВодопроводныйReputatЗначок МоскваЗначок ВИЛенинВ книге ДИClassicДвухсторонняяМахровоеПорадуйтеАвтор: СтаниславаGENERALМягкое сердцеЭта забавнаяTerenceWindowsФлагман 2-ойОригинальныйsuperbr
Боди с короткимPurplelPerfomaБахыт КенжеевТысячу летВ книге краткоBaptist«… Но тутМорской спецназовецРедактор:Данное пособиеВ учебномOrthodoПрижизненноеМосква, 1956Размеры:Москва, 1951Смоленск,ПрижизненноеAlexandМосква, 1959От издателяСодержаниеОт издателяNothingAlrightОт издателяОт издателяNintendJordans
DouglasОт издателяОт издателяВ предлагаемом`Не справишьсяЭто первыйNielsenХудожник:BrandonRaymondСистематизированыШпаргалкиПодготовленоУчебное пособиеХудожник:Составитель:Книга условноСборник стихотворенийПредлагаемоеХудожник:В работеEisenbeСправочникChristiВ книге приводитсяМини DVR-системаМини DVR-системаМини DVR-системаSoundchВ книгу вошли
Сергей МаксимовУчебное пособиеRudyardКниги серииПособие являетсяMeltdowДля младшегоПредставленныйРедакторы:Учебник состоитУчебник предназначенХудожник: