O wszystkim innym.
przez milo
#5927 dzis w newsweeku przeczytalem ze ebay wchodzi na polski rynek aukcji internetowych... pewnie allegro juz trzesie majtami... uhu bedzie sie dzialo...
przez szpiq
#5933 bądzmy patriotami zostańmy z allegro :P:P ciekawe czy będą mieli niższe ceny wystawy przedmiotów. :D
przez milo
#5949 a mi sie wydaje ze sie polacza, bo to na dobnre wyjdzie allegro... bo tak niestety ebay zje allegro...
przez squash
milo napisał(a):a mi sie wydaje ze sie polacza, bo to na dobnre wyjdzie allegro... bo tak niestety ebay zje allegro...

no raczej czarno widze to polaczenie :lol: ebay wchodzi do Polski zeby skonczyc ten 'monopol' na aukcje allegro, a nie wchodzic z nim w spolke ;]
ja sie osobiscie nie moge doczekac, od dawna kupuje na ebay.co.uk i na ebay.de i marzylem o polskim odpowiedniku ...

jeszcze pare dni i ruszy (mialo ruszyc duzo wczesniejale ze wzgledu na smierc papieza...)
przez milo
szpiq_pl napisał(a):http://****.pl/ strona tytułowa o ebayu,bardzo dobrze ze wchodzi do polski,bedą nowe miejsca pracy :P

co ty gadasz? jakie miejsca pracy? w serwerowni?
przez Mokleks
#6395 eBay w Polsce rusza 22 kwitenia :!: Czytalem artykul :!: A oni maja byc alternatywa dla allegro a nie sprzymierzencem :!:
przez vathiodeath